Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed: The Wolf of Wall Street (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Kalendar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

The Wolf of Wall Street (2013)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnut redosled
Mizantrop87 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
  Citiraj Mizantrop87 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Wolf of Wall Street (2013)
    Objavljeno: 15.Prosinac/Dec.2014 u 01:36
Originalno postovano od strane CSInvestigator

Film je predug i po mom mišljenju totalno besmislen... Kao da su Skorsezeu tokom života padale na pamet neke scene, pa je rešio da ih zbuta sve u jedan film, koji faktički nema radnju, već gledamo niz scena drogiranja, ludačkih zabava, seksa i bacanja para... Totalno isprazan film, sa iritirajućim Džonom Hilom...

ClapClapClapClapClapClap I previsoka ocena, sve u svemu sranje!

Ažurirao Mizantrop87 - 15.Prosinac/Dec.2014 u 01:37
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator

Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2014 u 23:06
Film je predug i po mom mišljenju totalno besmislen... Kao da su Skorsezeu tokom života padale na pamet neke scene, pa je rešio da ih zbuta sve u jedan film, koji faktički nema radnju, već gledamo niz scena drogiranja, ludačkih zabava, seksa i bacanja para... Totalno isprazan film, sa iritirajućim Džonom Hilom...
"I never saw a wild thing
sorry for itself.
A small bird will drop frozen dead from a bough
without ever having felt sorry for itself."
Na vrh
cp6uja View Drop Down
Active member
Active member

Citiraj cp6uja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Veljaca/Feb.2014 u 15:32
Mislim da bi Leo konačno trebao da dobije Oskara. Od kada je, da kažem "sazreo" kao glumac tj od kada izgleda ozbiljnije, a ne onako dečije kao u Titaniku i sličnim filmovima tog doba, mnogo mi se više sviđa kao glumac. Odličan je bio i u Inception, Shutter Island, J Edgar, The Great Gatsby i u ovom filmu. Gre'ota da ne dobije Oskara.
Na vrh
panxter View Drop Down
member
member

Citiraj panxter Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2014 u 15:59
Navijam za Vuka da dobije Oscara, mada cisto sumnjam s obzirom na stare
prdonje u akademiji, ljubitelje (uz svo duzno postovanje) mjuzikla i kojekakvih 
drametina. Confused
Na vrh
novy78 View Drop Down
Moderator
Moderator

Citiraj novy78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2014 u 12:07
Film je sam po sebi dobar. Traje 3 duga sata, ali dosta solidno drži pažnju, tako da, osim par bespotrebno razvučenih scena, ima fin kontinuitet radnje.
Kažem "sam po sebi", ali teško da se može posmatrati samo na taj način pošto je moj utisak kao da je u pitanju znatno opširnija varijanta Stounovog Volstrita. Jedina bitna razlika je što nema onog odnosa šegrta i majstora.
Što se tiče glume, mislim da je na dosta visokom nivou i da koliko god Di Kaprio bio pomalo antipatičan (još od svojih ranih radova), ipak je odlično odglumio. Ima par scena gde kao da pokušava da imitira Paćina, ali ok.
Režija je dosta pretenciozna i mislim da je u dobroj meri lišena spontanosti. Mislim da su neki režiseri sami po sebi genijalni i da krajnji produkt bude rezultat te njihove genijalnosti. Skorsezea bih svrstao u grupu nesumnjivo talentovanih reditelja, ali s tom primesom prenaglašene težnje ka nečem nesvakidašnjim. Zato je u svakom njegovom filmu prisutno par scena kojima tu nije mesto i koje se veštački stvaraju i ubacuju radi pomenute težnje, dakle sasvim  su nepotrebne. Toga je bilo dosta u Vuku i iako ne bih nikako ovaj film svrstao među Skorsezeove klasike, ipak je pokušao da stvori nešto više od ovog filma nego što sama radnja nudi kao potencijal i tu je omanuo.
Dakle, dosta gledljiv film, samo pomalo pretenciozan.
Don't ever wrestle with a pig. You'll both get dirty, but the pig will enjoy it
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
aka. Klekinja

Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2014 u 11:20

jale46 hvala za prevod ruza

Titl mozete preuzeti OVDJE

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2014 u 14:14
Originalno postovano od strane miloca

izasao je dvd rip  :)

fake 
Na vrh
miloca View Drop Down
member
member

Citiraj miloca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2014 u 11:43
izasao je dvd rip  :)
Na vrh
jale46 View Drop Down
Translator
Translator

Citiraj jale46 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2014 u 18:51
Samo mali update...

500 linija prevedeno. Još nekih 2000, mislim da će biti do nedjelje gotovo :)
Deep inside the canyon I can't hide, all I ever wanted was your life...
- RHCP
Na vrh
Titivillus View Drop Down
Moderator
Moderator

Citiraj Titivillus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2014 u 17:09
Samo polako, a tema za pomoć je A ovo ću prevesti kao.
Dok ne probam lava, za mene je janje kralj životinja.
Na vrh
jale46 View Drop Down
Translator
Translator

Citiraj jale46 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2014 u 17:06
Evo izašao je dobar snimak, u mergeru sam uspio smanjiti na 2000...

Mislim da ćemo krenuti lagano sa ovim "google prijevodom", nešto po tekstu, nešto po sluhu, nešto po sjećanju iz kina :)

I da pitam, ima li na ovoj stranici rubrika nekakva tipa "Kako prevesti ovaj ili onaj izraz"?
Deep inside the canyon I can't hide, all I ever wanted was your life...
- RHCP
Na vrh
Bambula View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Citiraj Bambula Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2014 u 02:36
Originalno postovano od strane Kneginja

Prevod su najavili Calavera i jale46 Clap

Srećno momci Thumbs Up. Preko 3.000 linijarussianroulette, možda i celih 3.500 Clap.
Na vrh
Budiša View Drop Down
member
member

Citiraj Budiša Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2014 u 01:14
aaa jedva čekam.. Skorseze i DiCaprio..To mora biti nešto vrhunsko!Kada se setim samo Shutter Island-a! Uhh ClapClapClap  kada se očekuje prevod,otprilike? Embarrassed
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
aka. Klekinja

Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2014 u 14:15

Prevod su najavili Calavera i jale46 Clap

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
Dupla ljuta. View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Citiraj Dupla ljuta. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2013 u 12:10
Biće ovo dobro,okupio odličnu ekipu...
Ako se desi nešto loše-piješ da zaboraviš,
ako se desi nešto lepo-piješ da proslaviš,
a ako se ništa ne dešava-piješ da bi se nešto dešavalo.
Na vrh
Moderator
Moderator

Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2013 u 12:08
Skorseze i Leooooooooooooooooooooo Heart
sorry for itself.
Na vrh
Moderator
Moderator

Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2013 u 12:07

The Wolf of Wall Street (2013)

Žanr:
biografski, kriminalistički, drama

Režija: Martin Scorsese

Uloge: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Matthew McConaughey, Jon Bernthal, Jon Favreau, Cristin Milioti, Kyle Chandler

Jezik: engleski

Premijera: 15. novembar 2013. godine

Radnja:
Film je baziran na memoarima bivšeg Njujorškog brokera Džordana Belforta, koji je odbio da surađuje u istrazi ogromnih prevara koje su uključivale korupciju na Vol Stritu, korporativno bankarstvo i infiltraciju mafije.

Ažurirao CSInvestigator - 07.Sijecanj/Jan.2014 u 15:11
sorry for itself.
Na vrh
 Odgovori Odgovori

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.56a
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.