Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Muzika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Što trenutno slušate?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Što trenutno slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 824825826
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2017 u 22:22
Ma ne znam ni takve žene, one koje su dovoljno blesave da se vežu za mene, znaju sve vreme, od početka, da ja to (novac) ne gajim, te možemo komotno da se posvetimo i kakvim drugim vrednostima. Ruku na srce, mogu tako da pričam jer se nikada nisam ženio, te ne znam kakve sve devijacije u željama nastanu potom. Meni je bitno da sam večito zaljubljen (ili da sam u periodu kada bežim od toga, emocionalno iscrpljen), te da sanjam, da se igram poput deteta, da vrištim (pod mostom, kao u Kabareu), volim, verujem, (time naravno potom) patim, preispitujem se, namećem sebi sulude izazove...sve ono što me čini čovekom. Ne bude teško to prihvatiti...na neko vreme makar, i tako je sve prolazno. Niko mi do sada nije tražio novac  LOL

Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2017 u 22:55

"... te ne znam kakve sve devijacije u željama nastanu potom. "

Veruj mi....NASTANU Wink LOL

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2017 u 23:06
LOL Verujem, možda se i upravo zbog toga još nisam skrasio, šta će kome muke sa mnom na duže staze, pa deca potom, danas? Fuck. Ouch Mada, mogu mi oteti sve, no ne mogu mi uzeti snove, bole me brige. Smile Dokle god sanjam, živ sam. Sanjam dakle postojim. LOL Ko zna šta me već sutra čeka. Smile

Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2017 u 23:14

Može i tako WinkLOL

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 08:02
Evo pročitao sam postove od vas obojice,mahoni & puppet_master,mogu reći da sada bolje razumijem
što je drug mahoni htio reći i podvući.U 90% toga se mogu složiti s obojicom a s puppetom i 97%.
Uglavnom kada svedemo sve stanje i onog sistema i ovog današnjeg,samo ću citirati Comediana iz
stripa Alana Moora "Watchmen":Everything is JOKE.
Možda se slažete a možda i ne ali ja na to gledam upravo tako.Što voljem voljem što ne voljem k.....
Wink Thumbs Up
DC fun
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 12:32
To je bila više priča o beogradskom rokenrolu, duhu, buntu, sceni osamdesetih (možda i koju godinu ranije), te priča o onome u šta se ta scena pretvorila (tada još), najmanje vezano za tek ovo sakato vreme Smile Nego ja to tako uvek pišem, sa teme na temu, pa ispadne naizgled haotično, povežem 3-4 pa i više različitih stvari u dva posta LOL vezano sa lični doživljaj, karakter, muziku, duh grada (kojeg više nema), sve to uklopim sa mojim ličnim lutanjima, stavom, završim sa ljubavlju LOL i onda ni Interpol ne zna o čemu uopšte kog vraga pričam LOLLOL a bolje mi je tako nego da napravim 10ak preciznijih postova ovako lenj. LOL

Ažurirao puppet_master - 23.Srpanj/Jul.2017 u 12:42
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 12:35
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 14:12
Dobri moj pupet,skužio sam ja tvoj stil i znaš da meni paše i ja sam sličan po tom pitanju skačem od tamo do ovamo preko gore i padam dolje,ma meni je to sve OK dok je autor normalan.
Više me mučilo što u startu nisam druga Mahonija skužio ali sada je sve OK,shvatio sam što autor htjede reći.Big smileWink
DC fun
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 17:47

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 18:00
Na vrh
Wuk86 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wuk86 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 18:29

Ažurirao Wuk86 - 23.Srpanj/Jul.2017 u 18:30
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 18:39
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 20:04
DC fun
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 22:46

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 23:33
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 sati 20 minuta , u 18:27

I konacno uzivo........ kisaaaaaaaaa Big smile

Na vrh
robin12345 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 sati 2 minuta , u 19:45
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 sati 1 minuta , u 19:46
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 sati 55 minuta , u 19:52
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 sati 35 minuta , u 21:12

Ažurirao puppet_master - 15 sati 31 minuta , u 21:16
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 824825826
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,871 sekundi.