Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Igrice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Što trenutno igrate?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Što trenutno igrate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 151617
Korisnik
Poruka
Hogar Strašni View Drop Down
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2017 u 21:28
Volim i ja RPG-ove, ali su me ovi turn based uvek malo manje interesovali. (Valjda vučem u podsvesti onaj osećaj što me kao klinca "smaralo" da čekam svoj red u borbama.LOL)

Ako odlažu The Fractured But Whole da bi ga što bolje odradili i doterali, onda nemam problem s tim. Ali ih jedva čekam.

A dok se to čeka, malo se udara po nostalgiji sa

As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
MockingJay View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MockingJay Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2017 u 20:34

The Franz Kafka Videogame

Odlična igra sa prekrasnim prizorima. Ima jednostavan 2D sti kojil stvara jedan poseban dojam i atmosferu prikladnu za ovakvu igricu. Igrica je puna zanimljivih, nekih težih i nekih lakših zagonetki. Također je vrlo nepredvidljiva i ima svega i svačega, ali cijela ta mistična atmosfera je najbolji dio igrice

Ažurirao MockingJay - 02.Svibanj/May.2017 u 22:09
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2017 u 22:19
Kako misteriozan naziv igre. Pitam se o čemu li je.LOL
Šalu na stranu, deluje zanimljivo. Možda je i probam. (Mada je lista igara na čekanju sve duža i duža.)
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MockingJay Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2017 u 22:36
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni napisao:

Kako misteriozan naziv igre. Pitam se o čemu li je.LOL
Šalu na stranu, deluje zanimljivo. Možda je i probam. (Mada je lista igara na čekanju sve duža i duža.)

Da, baš mi nije jasno odakle im inspiracija LOL Ali igrica je stvarno dobra, maloprije sam ju završila. Nedostatak mi je to što je kratka i što su mogli još to malo produžit i iskoristit potencijal, ali vrijedi probat. Makar za opuštanje na sat/dva. Smile
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2017 u 22:51
To bi već bilo previše Kafke.LOL
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MockingJay Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 22:17

Još jedna igrica sa krasnim slikama

Inače mi zagonetke prilično dobro idu, ali kod ove igrice sam nekoliko puta morala pogledati walkthrough jer je stvarno teška. Ima dobre glazbe, i zanimljivih misterija za riješiti i sve je to divno i krasno, ali kraj mi je bio ipak malo razočaravajući. Svejedno, tko se želi nervirati par dana, nek se baci na ovu igricu

Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 15:56
Na vrh
dorucak View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dorucak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2017 u 10:26
Originalno postovano od strane LjubicaSP LjubicaSP napisao:

ovo je hit LOLLOLLOL

https://www.youtube.com/watch?v=PasLzzoFI50&feature=youtu.be

Ne volim arkadne igre kao super mario, samo me zivciraju :P
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Lipanj/Jun.2017 u 17:22

Uzeo iz dosade da igram, kad ono zarazno.LOL
Mešavina fudbala i ultimet fajta na Nintendov način.LOL

Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Srpanj/Jul.2017 u 14:44

Jer nije mi dosta što ubijam ljude po selu i ukletim kućama...Cool
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 151617
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.