Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Prison Break (2005)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Prison Break (2005)

Prison Break

Prison Break (2005)

Godina:

2005

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, akcija, triler

Trajanje:

44 min

Autor:

Paul Scheuring

Glavne uloge:

Wentworth Miller
  >  Michael Scofield
Dominic Purcell
  >  Lincoln Burrows
Robert Knepper
  >  Theodore 'T-Bag' Bagwell
Amaury Nolasco
  >  Fernando Sucre
Sarah Wayne Callies
  >  Dr. Sara Tancredi
Wade Williams
  >  Brad Bellick
William Fichtner
  >  Alex Mahone
Paul Adelstein
  >  Paul Kellerman
Rockmond Dunbar
  >  Benjamin Miles 'C-Note' Franklin
Marshall Allman
  >  LJ Burrows
Leon Russom
  >  General Jonathan Krantz
Jodi Lyn O'Keefe
  >  Gretchen Morgan
Robin Tunney
  >  Veronica Donovan
Michael Rapaport
  >  Don Self
Peter Stormare
  >  John Abruzzi

Opis:

Michael Scofield (Wentworth Miller) očajan je čovjek u očajničkoj situaciji - njegov brat, Lincoln Burrows (Dominic Purcell), osuđen je na smrt zbog ubojstva...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Prison Break (2005)
    Objavljeno: 02.Sijecanj/Jan.2010 u 23:53

Prison Break (2005-2009)

(Zakon Braće)

IMDb:
http://www.imdb.com/title/tt0455275/

TV Serija
Sezona: 4
Epizoda: 81

Žanr:

akcija/triler/krimi

Glumci:

Dominic Purcell
Wentworth Miller
Amaury Nolasco
Robert Knepper
Sarah Wayne Callies
...

TRAILERI:

Lincoln Burrows osuđen je na smrtnu kaznu i trebao bi biti pogubljen za nekoliko mjeseci zbog ubojstva za koje je njegov mlađi brat Michael siguran da nije počinio. U nedostatku drugih opcija i sa sve manje vremena koje preostaje njegovom bratu, Michael poduzima drastične mjere kako bi završio u zatvoru Fox River, istom zatvoru u kojem se nalazi Lincoln. Jednom unutar zatvora, Michael – inače građevinski inženjer dobro upoznat s nacrtom zatvora – počinje provoditi zamršeni plan za bijeg s Lincolnom.

Prva sezona

Sadrži 22-e epizode, počinje ubojstvom Terrencea Steadmana, brata potpredsjednika SAD-a, za čiju je smrt osumnjičen Lincoln "Linc" Burrows. Zbog snažnih dokaza koji mu ne idu u prilog, Lincoln je osuđen na smrtnu kaznu i poslan je u zatvor "Fox River" gdje čeka smaknuće. Lincolnov brat, Michael Scofield, je uvjeren u Lincolnovu nevinost i sprema plan bijega. Nakon što se sam smjesti u Fox River, vrijeme radi protiv Michaela i on mora preći razne prepreke, te uspostaviti čvrste veze među ostalim osuđenicima i zatvorskim osobljem kako bi izvukao svog brata. U tome im pomaže i Veronica Donovan, njihova prijateljica, koja istražuje zavjeru zbog koje je Lincoln strpan u zatvor. No, prati ih i tajna organizacija poznata kao Kompanija.

Druga sezona 

Sadrži 22-e epizode i odmah se nadovezuje na svršetak 1. sezone. Radnja se zbiva osam sati nakon bijega iz zatvora Fox River, fokusirajući se na bijeg Mikea, Linca i ostalih. Predstavljeni su novi likovi, kao lik federalnog agenta Alexandera Mahonea, kojemu je dat posao da pronađe i ulovi 8 odbjeglih zatvorenika. Druga tema serije je politička zavjera kojom upravlja Kompanija, koja ne odustaje u svom cilju da eliminira Lincolna Burrowsa i sve ostale koji im se nađu na putu.

Treća sezona

Ima 13 epizoda, uvodi nas u život likova koji su završili u Panami. Dok je Lincoln trenutno oslobođen od optužbi, Michael je pritvoren u Soni, optužen za ubojstvo.

Upravo kada su pomislili kako su konačno vani, na slobodi – povukli su ih natrag, gdje će morati isplanirati najopasniji bijeg iz zatvora. U dramatičnoj, napetoj i akcijom ispunjenoj trećoj sezoni omiljene kriminalističke serije „Zakon braće“, Michael Scofield (Wentworth Miller) naći će se nevin zatočen u zloglasnoj Soni, panamskom zatvoru u kojemu nema pravila i čuvara, ali ni mogućnosti bijega.

Četvrta Sezona

U posljednjoj i najuzbudljivijoj sezoni ove hit serije Michael Scofield i njegov brat Lincol nalaze se pred iznimno teškim zadatkom. Životi bivaju uništeni dok raste napetost i priprema se zapanjujući završetak, a Michael i Lincoln pokušavaju preživjeti dok ne svane dan kada će jednom zauvijek moći prestati bježati.
Kako bi zaustavili planove zlokobne organizacije poznate pod  nazivom Tvrtka, Michael Scofield (Wentworth Miller) i njegov brat Lincoln (Dominic Purcell) moraju izbjeći opasnog plaćenog ubojicu koji im je na tragu i razotkriti smrtonosnu tajnu skrivenu iza tajnovitog uređaja Scylla.

Prijevode za ovu fenomenalnu seriju možete naći ovdje. Thumbs Up

Na vrh
Sponsored Links

Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2010 u 00:03
Ja bih samo još dodao da je za mene ovo najbolja serija svih vremena. Clap
Serija je po mom ukusu, i apsolutno sve pohvale ljudima koji su radili na njoj. respekt

Naravno, veliko hvala svima koji su radili na prijevodima odnosno koji su prevodili ovu seriju. Clap

Na vrh
Bardem View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2010 u 05:41
Posto me je sestra  mesecima(mozda i godinama) nagovarala da gledam prison break rekoh da mu pruzim sansu i evo gledah pola noci.Prvi moj sledeci korak ce biti da je povucem za uvo.Stvarno ne kontam sto se ljudi toliko loze na ovu predvidivu americku limunadu sa uzasnom glumom i sf pricom u kojoj se glavni likovi uvek izvuku u poslednji momenat.Apsolutno svaki kadar je predvidiv i osecao sam se kao da sam gledao ovo 50 puta. 
Na vrh
Bardem View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2010 u 16:20
...ali naravno svako ima neki svoj trip i to treba uvazavati
Na vrh
Nameless One View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 02:21
Originalno postovano od strane Bardem Bardem napisao:

Posto me je sestra  mesecima(mozda i godinama) nagovarala da gledam prison break rekoh da mu pruzim sansu i evo gledah pola noci.Prvi moj sledeci korak ce biti da je povucem za uvo.Stvarno ne kontam sto se ljudi toliko loze na ovu predvidivu americku limunadu sa uzasnom glumom i sf pricom u kojoj se glavni likovi uvek izvuku u poslednji momenat.Apsolutno svaki kadar je predvidiv i osecao sam se kao da sam gledao ovo 50 puta. 

Ne mogu da vjerujem. Konačno neko ko ima isto mišljenje o ovoj seriji kao i ja LOL Mene je rođak naložio da pogledam. "Odlično, odlično. Moraš pogledati." i hajde rekoh da pogledam jednom. Odgledao prvu sezonu i stao i čisto sumnjam da ću je ikad nastaviti gledati. Seriju su razvukli u 24 epizode po sezoni što se moglo odraditi u kvalitetnijih 10-12 epizoda po sezoni.
Da ne skrećemo s teme Big smile
Prijatelj mi dao seriju Testees (2008) i oplakao sam. Serija ima samo 13 epizoda, ali ne sjećam se kad sam se ovoliko smijao. Doslovno me stomak zabolio od smijanja LOL Ukratko, dva lika ne rade ništa osim što testiraju raznorazne stvari za jednu kompaniju od lijekova do čudnih hi-tech stvarčica. Predobro LOL
Na vrh
asvalttina View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj asvalttina Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 09:01
Niste jedini, i ja sam odgledala prvu sezonu, te prve dvije epizode iz druge i odustala zauvijek LOL

Ažurirao asvalttina - 19.Ožujak/Mar.2010 u 09:01
"I’m old enough to bleed, I’m old enough to breed, I’m old enough to crack a brick in your teeth while you sleep."
Na vrh
roNNa_taproot View Drop Down
Translator
Translator
Devojka iz sumraka..

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj roNNa_taproot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 14:24
Ajd kad se vrši prozivka: i ja sam gledala samo prvu sezonu. Al meni je (za razliku od vas)
ta prva sezona bila užasno zanimljiva.... uf Michael Schofield inlove vidiAndja

"Ona lepa, a ja mlad"
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 14:31
premesteni postovi u temu za to.

Ja kad sam krenuo da gledam seriju imao sam internet ali nisam znao za ni jedan forum da bi citao sve negativne komentare ili pozitivne za seriju. Uzeo sam par diskova od jednog druga i krenuo da gledam. Kad sam stigao skoro do kraj druge sezone, onda sam svaku epizodu cekao da izadje i skidao sam i gledao sam odusevljen.

Prve dve sezone su zakon, za to vreme dok je trajala druga sezona druge serije nisam gledao, pa mi je bilo sve neocekivano i ekstra zanimljivo. Treca je bezveze, pa i cetvrta.
Druga je situacija sada kad se na svakog foruma pljuje serija zbog trecu i cetvrtu sezonu, i naravno neko kad je pogledao do sada kup serija, bice mu glupa i nezanimljiva, predvidljiva serija kad procita sve one spojlere i td...
Ne verujem da ima neko ko je krenuo jos u 2005 da prati seriju i da kaze da mu je glupa, jedino ako prica iz inata. Verujem da svi oni sto kazu da je glupa, gledali su je zadnjih godinu-dve kad su sve procitali po forumima kakva je i sta se sve desavalo.

Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 14:41
Originalno postovano od strane icemaher icemaher napisao:

premesteni postovi u temu za to.

Ja kad sam krenuo da gledam seriju imao sam internet ali nisam znao za ni jedan forum da bi citao sve negativne komentare ili pozitivne za seriju. Uzeo sam par diskova od jednog druga i krenuo da gledam. Kad sam stigao skoro do kraj druge sezone, onda sam svaku epizodu cekao da izadje i skidao sam i gledao sam odusevljen.

Prve dve sezone su zakon, za to vreme dok je trajala druga sezona druge serije nisam gledao, pa mi je bilo sve neocekivano i ekstra zanimljivo. Treca je bezveze, pa i cetvrta.
Druga je situacija sada kad se na svakog foruma pljuje serija zbog trecu i cetvrtu sezonu, i naravno neko kad je pogledao do sada kup serija, bice mu glupa i nezanimljiva, predvidljiva serija kad procita sve one spojlere i td...
Ne verujem da ima neko ko je krenuo jos u 2005 da prati seriju i da kaze da mu je glupa, jedino ako prica iz inata. Verujem da svi oni sto kazu da je glupa, gledali su je zadnjih godinu-dve kad su sve procitali po forumima kakva je i sta se sve desavalo.

potpisujemSmile
Na vrh
Translator
Translator
Devojka iz sumraka..

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj roNNa_taproot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 14:58
Zato ja i kažem da sam gledala samo prvu sezonu još na TV-u... (auuu al je to davno bilo)
I je, bila mi je zanimljiva  - i to ne samo meni nego i večini mojih frendova.
Druga sezona - propustila sam par epizoda pa to nije više bilo to.

Ali opet Ice, ne slažem se sa tobom... 100 ljudi - 100 čudi. Nemoj mi reći da
nisi nikad naletio na takvu seriju da bi si npr. prije pucao u glavu nego ju pratio?
Dečki nevoli P.B. i kaj sad? Njihova stvar...
"Ona lepa, a ja mlad"
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 16:33
Ukusi su različiti, meni je za razliku od nekih ova serija najnepredviljivija od svih serija koje sam gledao, što se glume tiče također odlično, jednostavno sve mi je savršeno. Tongue

I ne samo prva sezona, nego sve četiri, po meni najbolja je 4. i 1. sezona. Thumbs Up
Na vrh
Translator
Translator
Devojka iz sumraka..

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj roNNa_taproot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 19:22
Originalno postovano od strane Buki Buki napisao:

Ukusi su različiti, meni je za razliku od nekih ova serija najnepredviljivija od svih serija koje sam gledao, što se glume tiče također odlično, jednostavno sve mi je savršeno. Tongue

I ne samo prva sezona, nego sve četiri, po meni najbolja je 4. i 1. sezona. Thumbs Up

Kad se serija tek počinjala prikazivati znam da sam ´žurno isčekivala´ nove nastavke. LOL
Samo P.B. je tip serije koju moraš redovito pratiti. Ne daj Bože da propustiš par
epizoda. "Od kud se sad pak on tu stvorio?"  "Okad je on promjenio ´stranu´" itd.

1. sezona mi je fkt bila odlična (nadasve zanimljiva)
2. sezonu sam propustila par epizoda pa ju ne mogu realno ocjeniti niti tvrditi da sam je cijelu odgledala. Ali... radnja je također i u ovoj sezoni zanimljiva.
3. sezonu sam nekaj malo odgledala, a od 4. sezone mislim da nisam odgledala niti
jednu epizodu.

Zato ju namjeravam ponovno odgledat - za nekih par godina. LOL
"I nadam se da da mi radnja neće biti baš prepoznata" Confused (A valjda me kužite)
Od početka sve sezone (bez propuštenih epizoda Angry)
Taman onak lijepo par epizodica svake večeri prije spavanja. LOL

Kažeš 1. i 4. sezona? Approve
"Ona lepa, a ja mlad"
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 19:27
Originalno postovano od strane roNNa_taproot roNNa_taproot napisao:

Kažeš 1. i 4. sezona? Approve

Da, možda čak i bolja od 1. sezone, barem meni osobno. Approve iromafia3
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2010 u 19:55
4 sezona ima previse propusta, prvo sto mi pada na pamet je atentat onog ..... u hotelu kad im je kristina namestila ubistvo, bas scena kad glupi link stoji pored puske i cak sto vise uzima je u ruke???? E nakon te scene smucila mi se cela cetvrta sezona. A da ne pricam o Alex-u, odlican FBI detektiv, a onako lagano uzima u ruke municiju za pusku u onom stanu gde su bili pre atentata, pri tome ne razmisljajuci da moze ostaviti otiske na tu municijuConfused.

Na vrh
xyd View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj xyd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Ožujak/Mar.2010 u 01:40

odgledao sam sve do trece sezone, cetvrtu mislim da sam odgledao do 6-7 epizode i posle sam batalio, nesto me gadno bila smorila ta serija... samo sam posle odgledao kraj zadnje epizode, cisto da znam sta bilo na kraju, i onaj film sam na brzinu pregledao scene i obrisao sam ga sa harda. 

inace izasla je i igrica Prison Break The Conspiracy, ali meni deluje da je igrica cist krs mada je nisam ni probao niti imam u planu...

http://www.youtube.com/watch?v=QMBZDwf9dok
http://www.erepublik.com/en/referrer/xyyd
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Ožujak/Mar.2010 u 01:53
Originalno postovano od strane xyd xyd napisao:

odgledao sam sve do trece sezone, cetvrtu mislim da sam odgledao do 6-7 epizode i posle sam batalio, nesto me gadno bila smorila ta serija... samo sam posle odgledao kraj zadnje epizode, cisto da znam sta bilo na kraju, i onaj film sam na brzinu pregledao scene i obrisao sam ga sa harda. 

inace izasla je i igrica Prison Break The Conspiracy, ali meni deluje da je igrica cist krs mada je nisam ni probao niti imam u planu...

ako si volio seriju prison break onda će ti igrica biti super,napravljena je isključivo za fanove prison break-a...a radnja igrice ti je iz prve sezone,tako da..Smile
Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Travanj/Apr.2010 u 22:49
Pogledao sam prvu sezonu i zalim one koji su cekali po nedelju dana za sledecu epzodu. Dobra prica, pomalo i komicna, al se neverovatno sporo odvija so stepen dosade. Ubacene stvari kojih su dati u prvom planu, a ne ocekujem da su nastavljeni u sledecu sezonu i to do nivo da su zaboravljeni ili postali neznacajni. Na trenutcima je zabjelezliva neprofesionalnost / neserioznost kod aktera ko da snimaju neku komediju ili sapunicu a ne akcioni triler.
Kamera bez ikakve dimamike, low.
Ukupno bi dao samo 5/10.

Ažurirao prijatel-MKD - 06.Travanj/Apr.2010 u 22:49
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Travanj/Apr.2010 u 23:18
AcaNbebinjo3
Prve dve sezone su zakon, ne smes da kazes drugacijeLOL

Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Travanj/Apr.2010 u 23:46
Prema komentarime koje sam unazad prosljedio, ocekivao sam mnogo vise.
btw. Neke ep. mi se cinile ko da sam ih vec pogledao, bukvalno. Na koje TV stanice je isla ranije?
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Travanj/Apr.2010 u 15:25
Sve 4 sezone su fenomenalne, ne smiješ reći suprotno. LOL

Kod nas je serija išla na hrvatskom RTL-u. Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.