Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Wonder Woman (2017)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: http://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=85557
Datum ispisa: 25.Lipanj/Jun.2017 u 02:13
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com

Tema: Wonder Woman (2017)
Objavio: titlovi.com
Tema: Wonder Woman (2017)
Datum objave: 04.Lipanj/Jun.2017 u 02:23
Prijevod je najavio Bambula ⚡️

Odgovori:
Objavio: bebapecic
Datum objave: 12.Lipanj/Jun.2017 u 23:08
Glumica je prelepa,film je dobar za ljubitelje strip heroja.

Objavio: marko-ivezic
Datum objave: 13.Lipanj/Jun.2017 u 11:30
osrednje..

Objavio: dacan
Datum objave: 13.Lipanj/Jun.2017 u 17:40
film je, što je član marko ivezić napisao osrednji ali je glumica stvarno izuzetno lepa

Objavio: LesaRad
Datum objave: 19.Lipanj/Jun.2017 u 12:15
Ovo su valjda komentari za filmove, a ne izbor za mis. Nisam cuo da se daje Oskar za lepotu.

Objavio: noxovac93
Datum objave: 20.Lipanj/Jun.2017 u 00:20
Originalno postovano od strane marko-ivezic marko-ivezic napisao:

osrednje..
veze ti moj druze nemas

Objavio: miroslav-milic
Datum objave: 20.Lipanj/Jun.2017 u 14:23
Za malu,naivnu decu

Objavio: sinna
Datum objave: 20.Lipanj/Jun.2017 u 15:23
Originalno postovano od strane miroslav-milic miroslav-milic napisao:

Za malu,naivnu decu

Upravo tako,a ne za staru i čangrizavu senilnu starčad.DeadDeadDead

-------------
DC fun

Datum objave: 20.Lipanj/Jun.2017 u 16:03
Dobro, to je sad veciti jaz generacija, znamo to, pomoci nema. Ali meni je krivo sto samo Marvel stancuje svoje super-heroje, a nema filmova s drugim likovima s kojima se odrastalo. Blek Stena, Zagor, Teks Viler, Kom. Mark, Mandrak, Kirbi, Aster Blistok... 
Da ne pominjem Alan Forda (ne racunam onaj prastari talijanski crtani film koji je los). 
Zar ne bi to bilo lepo, hm? 

Datum objave: 20.Lipanj/Jun.2017 u 16:33
Bilo ti to fantastično ali sve ovo pobro što si nabrojao je talijanska literatura,a ameri neće dirati u to radi previše stvari a jedna od njih je usko tržište koje je pratilo sve te heroje i junake i role modele naše mladosti.U Americi nitko nije čuo za Njegovu Visost , za Roberta "Bob" Rocka ili Jeremiju i Squikija,a o Velikom Cezaru da i ne govorim.Malo je tržište za to ,očiti primjer je Dylan Dog , prošao van evrope katastrofa.Volio bih vidjeti Zagora i Čika na velikom platnu više nego Tita i Jovanku,a pro po Čika već vidim Mannya iz Moderne Obitelji u toj ulozi,savršen a možda i živa reinkarnacija Fellipea Gonzalesa Caetanna Chico.E da je još Sergio Leone živ možda bi nam se želje i ostvarile.VIVA LA CINEMATICA ITALIANA!!!

-------------
DC fun

Datum objave: 21.Lipanj/Jun.2017 u 13:56
Nadajmo se ipak da se nekom omakne da snimi nesto na ovu temu. 
Cudi me da Francuzi nikad nisu snimili Aster Blistok film, pored toliko Asteriks filmova.
E sad, ko bi igrao Zagora, Broja Jedan, Jeremiju... to bi bilo zanimljivo.
Ma moze i crtani, ako nista drugo. 

Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 21.Lipanj/Jun.2017 u 14:11
Originalno postovano od strane LesaRad LesaRad napisao:

Dobro, to je sad veciti jaz generacija, znamo to, pomoci nema. Ali meni je krivo sto samo Marvel stancuje svoje super-heroje, a nema filmova s drugim likovima s kojima se odrastalo. Blek Stena, Zagor, Teks Viler, Kom. Mark, Mandrak, Kirbi, Aster Blistok... 
Da ne pominjem Alan Forda (ne racunam onaj prastari talijanski crtani film koji je los). 
Zar ne bi to bilo lepo, hm? 
Ako će da se provedu kao nesrećni Dilan Dog, bolje da ih ne snimaju.
Sad, nedostatak evropskih ekranizacija evropskih stripova jeste malo začuđujuć. Možda je procena producenata da za to ne bi bilo publike.
Ali skrenusmo s teme. Ovo je Wonder Woman. Za ovo drugo bi nam bolje odgovarala neka zasebna tema.

-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.

Datum objave: 21.Lipanj/Jun.2017 u 17:41
Drago mi je da se Hogar s. slaže s mojim postom,jer maleno je tržište za junake iz stripova neše mladosti (nisam dijete ali dijete još je živo u meni).Jedini strip junak koji je nešto uspio napraviti je Asterix franšiza ali u francuskoj kinematografiji (možda i bolje jer je savršeno ispalo).Ali eto i ja omakoh od teme "Wonder Woman".Trebalo bi otvoriti temu na račun toga i rasprave radi da se ne ulijenimo od ovog ljeta.

-------------
DC fun

Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk