Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Hardware
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed: Prestigio Geovision 5500
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Kalendar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Prestigio Geovision 5500

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Status: Online
  Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Prestigio Geovision 5500
    Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2011 u 00:11
Uzeo danas ovu navigaciju i sve je OK, spojio je sa njihovim serverom, update-ovao sve što se može (pošto ima iGo, "maznuo" par mapica i za telefon...LOL), "vidi" radove na putevima kod mene u gradu, "vidi" da se komšinica Mica odselila... I sve je to, kao što rekoh, OK. E sad je na red došla multimedija. Ima muzički plejer, video plejer... ali ja ne umem da pustim fajlove. Ubacio sam microSD od 2 gb i na nju stavio par stvarčica, ali mi se čini da uređaj "čita" samo njegovu memoriju, SD "ne vidi" uopšte. Je l' ima neka caka ili je slot za karticu samo kao "skladište", pa nema direktnog puštanja?
Probao sam i sa Naviextras Toolbox i sa Windows Mobile Device Center i oba slučaja ista situacija: preko PC-ja mogu da kopiram šta mi volja, ali sa uređaja ne mogu da puštam to.Confused
Na vrh
 Odgovori Odgovori

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.56a
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.