Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed: Predložite mi seriju
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Kalendar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Predložite mi seriju

Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 13>
Korisnik
Poruka
maker View Drop Down
member
member

Status: Offline
  Citiraj maker Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Predložite mi seriju
    Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2012 u 23:27
the big bang theory komedija odlicno!
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Travanj/Apr.2012 u 23:52

Oredložite neke serije slične Lost, Jericho, Walking Dead, Terra Nova, Survivors Smile

Znači neke post apokaliptične ili smeštene u nesvakidašnje vreme i okruženje.

Na vrh
Salvador View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2012 u 00:16
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2012 u 00:56

Poradovao sam se kad sam otvorio link za Tribe ali not my cup of tea. Pogledao malo na youtube-u. Šteta, koliko samo epizoda ima. 

Falling Skies ću gledati ali tek kad bude završena. Od sad samo završene serije gledam. Dosta mi je što ću čekati par meseci na nastavak Walking Dead a zatim po nedelju dana. 

Na vrh
Nameless One View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2012 u 16:44
Originalno postovano od strane insideman

Oredložite neke serije slične Lost, Jericho, Walking Dead, Terra Nova, Survivors Smile

Dead Set
What can change the nature of a man?

Na vrh
duko View Drop Down
member
member

Citiraj duko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2012 u 19:59
Misfits
Na vrh
cenobit View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj cenobit Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2012 u 23:48
Da li mozda neko gleda seriju -Once Upon A Time-,jel moze neko da mi kaze da li vredi gledati ovo to jest da li ima vise fantazije i avanture ili je vise dramski,da ne gubim vreme
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2012 u 23:54
Gledam ja Once Upon a Time.Meni se sviđa i jako mi je zanimljiva,ima i fantazije i avanture,slabo mi je ovo drama,mada mislim da se više sviđa nama curama LOL Pogledaj trejler,odgledaj prve dvije epizode pa vidi da li ćeš nastaviti a gledanjem Smile

Ažurirao Rea - 16.Travanj/Apr.2012 u 23:54

Na vrh
AnGeL_17 View Drop Down
Translator
Translator
aka DeMon_17

Citiraj AnGeL_17 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2012 u 05:47
Originalno postovano od strane AnGeL_17

Predlozite mi neku seriju od ovog tipa:

Revenge
Pretty Little Liars
The Lying Game
The Firm
Missing 2012

Na vrh
licpa77 View Drop Down
member
member

Citiraj licpa77 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2012 u 16:09
Silent Witness Season 15
Na vrh
cenobit View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj cenobit Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2012 u 19:16
Originalno postovano od strane Rea

Gledam ja Once Upon a Time.Meni se sviđa i jako mi je zanimljiva,ima i fantazije i avanture,slabo mi je ovo drama,mada mislim da se više sviđa nama curama LOL Pogledaj trejler,odgledaj prve dvije epizode pa vidi da li ćeš nastaviti a gledanjem Smile

Hvala
Na vrh
Fokan View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2012 u 11:55

The Stand, prema Stephenu Kingu. 6 epizoda po sat vremena. Vrlo solidno. Apokaliptično.
Na vrh
Salvador View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2012 u 12:13
Originalno postovano od strane Fokan

The Stand, prema Stephenu Kingu. 6 epizoda po sat vremena. Vrlo solidno. Apokaliptično.

+1Smile

Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2012 u 12:21
Originalno postovano od strane Salvador

+1Smile

Skidaju se sve četiri epizode,hvala Thumbs Up

Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2012 u 12:26
Salvadore ajde molim te ako si gledao ovo Nightmares & Dreamscapes
javi valja li šta.

Na vrh
Fokan View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2012 u 09:01

+1Smile

Skidaju se sve četiri epizode,hvala Thumbs Up
Bože mene, četiri naravno. Ima dosta poznatih glumaca, u to vrijeme neki su tek počinjali na TV-u. Prije par mjeseci sam pročitao negdje na mreži kako se Ben Affleck sprema snimiti film po knjizi. 1000 stranica ima dotična pa... Inače, serija je sasvim OK, znam neke kojima se poprilično sviđa. Nekako ti se likovi i priča (prepoznatljivo) sporim Kingovskim stilom (ritmom) uvuku pod kožu. Stand (Uporište) je King pisao u '80-ima, kada je bio na vrhuncu i roman ima skoro pa kultni status u njegovom opusu. U Hrvatskoj je Algoritam (koji inače objavljuje Kinga) nešto se nećkao bi il' ne bi ga objavio al'... Još da napomenem da je serijal režirao Mick Garris koji je netom režirao i mini seriju od dvije epizode "Vreću kostiju" također po Kingu sa Piercom Brosnanom (jel' po njemu ime dobio piercing?) ali je to potpuno negledljivo i promašaj sa velikim P. Sve u svemu, toplo preporučam Stand. Malo off-topic al' mu dajem 7/10. Oni koji žude za civilizacijom u ruševinama dat će mu i višu ocjenu.

Ažurirao Fokan - 20.Travanj/Apr.2012 u 05:57
Na vrh
Fokan View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2012 u 09:19

javi valja li šta.

Gledao sam, bilo je prije 2-3 godine na nekoj od hrvatskih televizija. Odmah znaš da je to King kada kreneš gledati. Sve vrline i mane koje ga krase su tu. Od potpuno promašenih scenarističkih "projektila" do vrlo precizno pogođenih strahova koji čuče u svima nama i toliko im malo treba da se oslobode i poprime onu notu svakodnevnog i užasavajućeg horrora. Epizode variraju u kvaliteti ali su priče raznovrsne i intrigiraju svojim kontekstom. Za jednokratnu upotrebu, vrlo nepretenciozno. Naoružati se sokovima i kokicama (pivom i čevapima), sjesti pred TV (plazma ili LCD iako može i klasični CRT), po mogućnosti u kišnoj noći bez mjesečine (poželjno je da nema struje u kući odnosno ulici al'...) i prepustiti se Kingovim svjetovima. Za ljubitelje. Generalno je moja ocjena 6/10. Oni koji vole Zonu sumraka će mu dati i veću ocjenu. I pobogu, Williame (mislim na Hurta), što ti je to sve trebalo? Tko bude gledao, znat će. 
Na vrh
Salvador View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2012 u 10:16
?

javi valja li šta.

Fokan je stvarno sve rekao, tako da se nema što dodati. Mislim da je ocjena na IMDB malo prevelika, ali to je samo zbog njegovog imena. Naime, pola epizoda je osrednje, a pola je ok, tako da je i moja ocjena također 6/10

@ Fokan
Misliš li na one divove?LOL

Na vrh
Fokan View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj Fokan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2012 u 10:44

?

javi valja li šta.

Fokan je stvarno sve rekao, tako da se nema što dodati. Mislim da je ocjena na IMDB malo prevelika, ali to je samo zbog njegovog imena. Naime, pola epizoda je osrednje, a pola je ok, tako da je i moja ocjena također 6/10

@ Fokan

Mislim na prvu epizodu sa Williamom Hurtom i onim malim vojnicima. Kakva glumčina u takvoj (priči) TV produkciji. Kao da gledam Roberta DeNira u Transformersima.
Na vrh
Salvador View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2012 u 12:34

?

javi valja li šta.

@ Fokan

Mislim na prvu epizodu sa Williamom Hurtom i onim malim vojnicima. Kakva glumčina u takvoj (priči) TV produkciji. Kao da gledam Roberta DeNira u Transformersima.

Na te divove mislimLOL 
Uglavnom, jedna od ''lošijih'' Kingovih ekranizacija, ali svejedno se da pogledati.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 13>

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.56a
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.