Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Uvod > Novi članovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pozdrav iz Poljske!
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Pozdrav iz Poljske!

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
martyna-rakowska View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj martyna-rakowska Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pozdrav iz Poljske!
    Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2017 u 21:48
Zdravo Ljudi!

Došla sam tu iz daleke Poljske i htela bih vas pitati da li postoji neki satj na kojem mogu naći originalni sprski/hrvatski titlovi za Vaše domaće serije ili filmovi koje htela bih prevoditi na poljski. Završila sam srpsku i hrvatsku filologiju u Poljskoj i htela bih baviti se prevođenjem.

Veliki pozdrav, nadam se da mi pomognete.

MartynaTongue
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2017 u 22:23
Odlična ideja. Bravo Martina. Pozdrav iz vrelog Niša.    

* neko iz naše Administracije će ti nadam se vrlo brzo odgovoriti ovde u temi ili preko PP/PM (private message).    
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2017 u 22:37
welcome
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2017 u 23:31
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2017 u 23:36
Powitanie! grin Valjda nisam fulao. LOL
Ja, lično i personalno.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Lipanj/Jun.2017 u 00:13

Dobro nam dosla dobrodosle

Na zalost, ne poznajem nijedan sajt koji je specijaliziran za titlove na nasem 
jeziku za nase filmove, no ako i postoje takvi titlovi vecinu mozes kod nas.

Ovo je samo dio izbora, na zalost za ostale ces morati sama pretrazivati po naslovima,
vjerujem da ih ima vise nego sto ih je na donjem spisku.

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj martyna-rakowska Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Lipanj/Jun.2017 u 09:01
Hvala, odlični ste!

Naravno da izaberem nešto iz toga što ste poslali:) Jako me zanima jedna serija iz 2016 "Ubice mog oca" koju sam sad završila gledati i videla sam da na teletekstu bili su titlovi za osobe sa oštećenjem sluha. Žao da ne mogu ih nigde naći :(

Ažurirao martyna-rakowska - 30.Lipanj/Jun.2017 u 09:05
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Lipanj/Jun.2017 u 13:50
# martyna-rakowska: ne znam koliko su engleski titlovi dobro odrađeni za ExYu filmove, ali možda idealno bi bilo da neko domaći odradi preko Eng.srt (ako postoji) titl na SRB/HRV/BIH.
Verujem da bi na kraju ispao vrlo kvalitetan poljski titl.      

Ps.i jedno pitanje za Martinu Rakovsku:
-Da li u Poljskoj postoji sajt poput našeg www.titlovi.com koji je baza za poljske prevode (i engleske titlove/transkripte) i ako postoji možeš li link da nam ostaviš ovde?     

Ažurirao Danilo-Naissus - 30.Lipanj/Jun.2017 u 14:24
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj martyna-rakowska Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Srpanj/Jul.2017 u 08:36
Jutro :)

Postoji program koiji možete skinuti i ja ga najčešće koristim: http://www.napiprojekt.pl/
I još ove strane http://napisy24.pl/

Ažurirao martyna-rakowska - 01.Srpanj/Jul.2017 u 08:53
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2017 u 14:44
Hvala za info draga Martina.     
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,262 sekundi.