Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed: Oblivion (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Kalendar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Oblivion (2013)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
mega games View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
  Citiraj mega games Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Oblivion (2013)
    Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2012 u 23:32

Tom Kruz još nije stigao u naše bioskope sa filmom Džek Ričer a već je krenula promocija njegovog novog naučnofantastičnog filma gde će glumiti Džeka...Harpera (prim. aut: očigledno da Tomica voli da bude Džek) u filmu Oblivion (Zaborav) Džozefa Kosinskog. Pogledajte u nastavku članka moj prevedeni trejler filma i saznajte detalje o priči filma.

Šta kažete za trejler? Deluje obećavajuće.  Za početak mogu reći da je ekipa koja radi na filmu zadovoljavajuća: što se glumaca tiče tu su dve filmske legende Tom Kruz i Morgan Frimen a podršku u filmu im daju Olga Kirilenko i Andrea Rizborou. A režiser se dokazao u Diznijevom filmu Tron: nasleđe.

Ako vam se dopala muzika iz trejlera možete je preslušati ovde dok čitate nastavak članka:

Evo kratkog opisa radnje filma:

U budućnosti nakon žestokog rata protiv vanzemljaca Zemlja biva opustošena, ljudi sada žive u gradovima koji lebde iznad površine planete. Džek Harper održava dronove i jedan je od poslednjih ljudi koji rade na površini Zemlje. Deo je operacije koja ima za cilj da prikupi sve korisne i raspoložive vitalne resurse koji se još mogu naći na površini planete, nakon višedecinijskog rata protiv "Scays"-a. Džekova misija je skoro privedena kraju kada se ruši vasionski brod i spašava mladu devojku. Njen dolazak će pokrenuti sled događaja koji će naterati Džeka da preispita sve što je do sada znao i staviti sudbinu čovečanstva u njegovim rukama. Suočiće se sa Malkolmom, vođom preživelih ljudi sa površine; Viktorijiom, vođom misije koja će se okrenuti protiv njega i mladom neznankom koja ima sećanja na Džeka pre katastrofe...

Kliknite na sliku da bi je uvećali:

Posmatrano iz ugla filmofila kakav jesam, priča deluje kao mešavina Diznijevog Wall-E (što se tiče dela čišćenja i sakupljanja resursa po površini razorene planete) i Petog elementa (mlada neznanka koju treba spasiti). Bez obzira na taj mali deja vu osećaj, trejler najavljuje solidnu SF akciju koja na bioskopska platna stiže aprila 2013 u srpske bioskope u distribuciji Taramounta.

Zanimljivost je da je film inspirisan grafičkom novelom koju je režiser filma sam izdao nešto ranije. Na linku ispod pogledajte galeriju od 35 fotografija izvučenih iz trejlera kao i prvi teaser poster za film.

VIA: Zaborav (Oblivion) – najava novog SF filma Toma Kruza | Mega blog

Ažurirao mega games - 11.Prosinac/Dec.2012 u 23:32
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Prosinac/Dec.2012 u 00:24
Prvo, sjajni su ti trejleri, kolega postovanje

Drugo, ne očekujem previše, pogledat ću ga čisto iz "znatiželje" LOL Znate onu priču "svi u društvu gledali, pa ću i ja, da se ne izdvajam i da imamo o čemo pričati" LOL

Kruza ne volim, sci-fi ne volim LOL Volim Freemana i Olgu LOL 2:2 LOL

Na vrh
mega games View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj mega games Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Prosinac/Dec.2012 u 00:31
Originalno postovano od strane Rea

Prvo, sjajni su ti trejleri, kolega postovanje

Hvala najlepše , trudim se što bolje mogu oko njih .
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Moderator
Moderator
Dežurna veštica

Status: Online
  Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Prosinac/Dec.2012 u 15:00
Originalno postovano od strane Rea

Kruza ne volim,

Ja nisam gajila nikakvo posebno ni voljenje ni ne voljenje,ali posle Rock of Ages - obožavam ga LOL

A film kao film me zainteresovao. Videćemo da li će biti od onih koji su nas razočarali ili pozitivno iznenadili Smile
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
aka. Klekinja

Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2013 u 00:20

Prevod je najavio Bambula Clap

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
 Odgovori Odgovori

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.56a
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.