Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Novi sajt
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Novi sajt

Odgovori Odgovori Stranica  <1 25262728>
Korisnik
Poruka
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Svibanj/May.2017 u 19:40
prevedi još koji sailormoon i ja ću ti opcije po cijeli dan slagatLOLLOL
Na vrh
Gaca62 View Drop Down
Translator Legend
Translator Legend
The Legend of titlovi.com

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gaca62 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Svibanj/May.2017 u 19:43
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 napisao:

Kad si se do sada ovako zvao, možeš i sljedećih 50-60 godina. LOL

A da se podmladim, pa da se zovem Gaca63 ili Gaca64? Approve

Originalno postovano od strane cersei cersei napisao:

prevedi još koji sailormoon i ja ću ti opcije po cijeli dan slagatLOLLOL

I onaj jedn mi je teže pao od "Tihog Dona" i "Rata i mira" zajedno. LOL 

Ovde ko ne poludi, taj nije normalan
Na vrh
Detelinara021 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Detelinara021 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2017 u 00:10
Odlican je novi sajt,jos samo ako bi ubacili da ima opcija da se "sacuvaj titl" ili "gledaj kasnije" da automatski mozete izdvajati titlove koje zelite...
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2017 u 00:12
Recimo da je nešto tako u planu :-)

Originalno postovano od strane Detelinara021 Detelinara021 napisao:

Odlican je novi sajt,jos samo ako bi ubacili da ima opcija da se "sacuvaj titl" ili "gledaj kasnije" da automatski mozete izdvajati titlove koje zelite...
Na vrh
Soniks View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Soniks Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2017 u 19:08
Htio sam da kopiram neke opise filmova kako bih postavio na Facebook, ali nisam mogao. Šta je razlog? Da li uopšte funkcioniše opcija copy/paste?
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2017 u 19:26
moja idejagrin  namjerno je otežano kopiranjeLOL  Jer mene nerviralo kad se potrudim prevest neki opis njih 3-4 u pozadini samo čekaju da kliknem save i da isti tren kopiraju to kod nekih tamo nemilih i nedragihLOLLOL

prepoznat će seLOL
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2017 u 20:24
Pejstaš url od filma/serije i Facebook to dalje ljepo odradi

Originalno postovano od strane Soniks Soniks napisao:

Htio sam da kopiram neke opise filmova kako bih postavio na Facebook, ali nisam mogao. Šta je razlog? Da li uopšte funkcioniše opcija copy/paste?
Na vrh
Soniks View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Soniks Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2017 u 05:39

moja idejagrin  namjerno je otežano kopiranjeLOL  Jer mene nerviralo kad se potrudim prevest neki opis njih 3-4 u pozadini samo čekaju da kliknem save i da isti tren kopiraju to kod nekih tamo nemilih i nedragihLOLLOL

prepoznat će seLOL

Našao sam način kako da to odradim uz pomoć nekih Chrome ekstenzija.
Na vrh
Tommy0412 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tommy0412 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2017 u 18:08
zasto domena titlovi.com preusmjerava na http://blog.dnevnik.hr/titlovi/titlovi/
nije valjda Nikola prodao sajt Novoj Tv?
Na vrh
zocidj View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zocidj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 09:11
Pozdrav, problem je sledeći. Kada dodam titlovi.com u search bar i kada pokušam pretraživati izbaci mi ovo:

Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 12:46
Možeš li napisati sljedeće

1. koji pojam unpišeš u polje za pretraživanje
2. Koji Os koristiš
3. Koji browser koristiš ?
4. Da li se isto dogadja kada u polje uneseš pojam i klikneš enter ili kada klikneš na gumb pretraži

Malo je čudno da se ovo dogodi ali danas je sve moguće s ovom tehnologijom :-)

Originalno postovano od strane zocidj zocidj napisao:

Pozdrav, problem je sledeći. Kada dodam titlovi.com u search bar i kada pokušam pretraživati izbaci mi ovo:

Na vrh
zocidj View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zocidj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 13:08
Originalno postovano od strane administrator administrator napisao:

2. Koji Os koristiš
4. Da li se isto dogadja kada u polje uneseš pojam i klikneš enter ili kada klikneš na gumb pretraži

1. Koji god pojam da upisem ovo se desava.
2. Windows 10
3. Dešava mi se samo u Firefoxu, dok recimo u Vivaldi-ju nemam problema
4. Koristim dodatak u Firefoxu - zove se Quick Context Search - kada selektujem riječ, desni klik i onda biram sajt koji da pretraži. Na ostalim sajtovim super funkcioniše, ali kod titlovi.com se ovo dešava. Na starom sajtu je takođe super funkcionisalo. Na vivaldiju koristim sličan dodatak i sve bezprekorno radi. Hvala

Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 13:22
Hvala ti na odgovorima. Koliko mi se čini problem ti se ne dogadja kada u Firefoxu dodješ na sajt i na sajtu u polje za pretraživanje nešto upišeš ?

Možeš li mi poslati url koji dobiješ kada upišeše pojam u taj plugin tj kada dobiješ error ?

Originalno postovano od strane administrator administrator napisao:

2. Koji Os koristiš

1. Koji god pojam da upisem ovo se desava.
2. Windows 10
3. Dešava mi se samo u Firefoxu, dok recimo u Vivaldi-ju nemam problema
4. Koristim dodatak u Firefoxu - zove se Quick Context Search - kada selektujem riječ, desni klik i onda biram sajt koji da pretraži. Na ostalim sajtovim super funkcioniše, ali kod titlovi.com se ovo dešava. Na starom sajtu je takođe super funkcionisalo. Na vivaldiju koristim sličan dodatak i sve bezprekorno radi. Hvala

Na vrh
zocidj View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zocidj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 13:29
Da, problem se ne dogadja na samom sajtu.
Probao sam ovako
http://rs.titlovi.com/prevodi/?prevod=Arrow&sort=4
i ovako
http://rs.titlovi.com/prevodi/?prevod=Arrow

Za dodavanje sajtova u pomenuti addon, koristim takodje addon Add to search bar. On funkcionise tako sto na sajtu koji zelis dodati kliknes desni klik u polje za pretragu i ides add to search bar. Kada doda u search bar on automatski postaje dio addon Quick Context Search. Desava mi se da na početku radi sve ovom metodom, medjutim kasnije pojavi se ponovo ova greska. P.S. Nadam se da nisam zakomplikovao objašnjenje. :)
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 13:40
vidi nije do sajta nego do tih tvojih addona, tako da pitaj tamo, to nije problem sajta, sa sajtom je sve ok.Wink
Na vrh
zocidj View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zocidj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 13:45

vidi nije do sajta nego do tih tvojih addona, tako da pitaj tamo, to nije problem sajta, sa sajtom je sve ok.Wink

Moguce da je i do addona, ali sam otvarao odgovarajuce fajlove u firefoxu gdje se nalaze url koji se koristi za pretrazivanje sajta i ubacivao url koji sam napisao u ranijem postu. Opet isti problem. U glavnom cisto sam htio da rjesimo problem, ako ne moze, nikom nista. Pozdrav
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 13:47
kriva adresa za pitanje jednostavno, mi držimo sajt i samo sajt, ne radimo addone i sve ostaloLOL
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 13:48
Možda taj adon još nešto radi pa iz tog razloga ne radi kako treba. U pravilu ako generira pravi url trebalo bi da radi. probaj vidjeti s njima ili još jednom projveri da kada uneseš pojam adon kreira pravi url

Da, problem se ne dogadja na samom sajtu.
Probao sam ovako
http://rs.titlovi.com/prevodi/?prevod=Arrow&sort=4
i ovako
http://rs.titlovi.com/prevodi/?prevod=Arrow

Za dodavanje sajtova u pomenuti addon, koristim takodje addon Add to search bar. On funkcionise tako sto na sajtu koji zelis dodati kliknes desni klik u polje za pretragu i ides add to search bar. Kada doda u search bar on automatski postaje dio addon Quick Context Search. Desava mi se da na početku radi sve ovom metodom, medjutim kasnije pojavi se ponovo ova greska. P.S. Nadam se da nisam zakomplikovao objašnjenje. :)
Na vrh
zocidj View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zocidj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 13:49
Vrijedilo je pokusati Smile
Na vrh
suncokreti View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj suncokreti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 15:06
Ma sigurno je do addona, a ne do sajta. Puno tih addona ne radi kako treba u svim slucajevima...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 25262728>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.