Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Novosti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Migracija sitea
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Migracija sitea

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2011 u 08:40
Originalno postovano od strane administrator administrator napisao:

možda su neke teme izgubljene ili postovi u zadnja dva sata prije ponoći.

Big Daddy, da si rekao da su izgubljeni postavljeni prevodi u tom periodu manje bi srca slomio LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
moravac06 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj moravac06 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2011 u 10:40
E, sad... što se tiče brzine za sada nije loša.Što kažeš, videćemo večeras.Big smile
Ali... ne znam da li samo meni ali kada mi je otvorena ova stranica (titlovi.com) ceo protok mi se uspori. Dok surfujem na drugim stranicama dosta je usporen net. Nije tako bilo pre, možda mesec-dva. Da li je i to možda uključeno u zagušenje stranice ili...Cry

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,157 sekundi.