Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije > Satelitska i zemaljska televizija
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed: MGM kanal i PUNO filmova
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Kalendar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

MGM kanal i PUNO filmova

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
divxman View Drop Down
Uploader
Uploader

Status: Offline
  Citiraj divxman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: MGM kanal i PUNO filmova
    Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2009 u 04:24
Cao, narode.
Nadam se da sam nasao pravo mesto za ovu temu.

MGM kanal se emituje u Srbiji. Na njemu se emituju samo filmovi i to prevedeni i BEZ REKLAMA!
Zna li neko gde mogu da nadjem TV program za ovaj kanal.
Propustio sam da snimim dosta dobrih filmova zbog toga sto ne mogu nigde da nadjem program. Na MGM-ovom sajtu sam nasao program ali nije za kanal koji se emituje kod nas. Uporedjivao sam filmove koji su tog dana bili sa najavom na sajtu i ni jedan se nije poklopio.

Zahvaljujem se svakome ko moze da mi pomogne oko ovog problema!

divxman
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2009 u 15:50
Sedi brate i snimaj...
"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."
Schopenhauer
Na vrh
divxman View Drop Down
Uploader
Uploader

Citiraj divxman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2009 u 15:13
Snimao bih ja ali na znam kad sta ima. Da ne snimim nesto duplo :)
divxman
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2009 u 15:23
kako si uhvatio taj mgm?
Trance is the only music you can listen without drugs. You can feel the emotions in it. Get on another level without them. You listen to techno, it's so monotone that you need drugs to enjoy. Tiesto.
Na vrh
divxman View Drop Down
Uploader
Uploader

Citiraj divxman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2009 u 20:57
Pa ima ga na kablovskoj TV. Kod mene je AVcom, a mislim da ga ima SBB a ostali ga preuzimaju od njih.

Još kad bi ga SBB uvrstio u neki od paketa na Total tv...

Ažurirao Dr Dragan - 02.Veljaca/Feb.2009 u 21:29
divxman
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2009 u 22:53
Ja imam SBB, ali i pored dobre volje da ga nadjem (MGM kanal) nisam uspeo. Jedino od MGM-a je TCM ali bez prevoda, tako da pretpostavljam da nije to!
Vladika
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2009 u 15:20

TCM mozemo klasicno snimati jos uvek, mislim da jos nisu otisli u nagravision vode. (ovde mislim na snimanje putem sky star kartice).....

Zasto ne snimate tcm?
"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."
Schopenhauer
Na vrh
sole12 View Drop Down
member
member

Citiraj sole12 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2009 u 03:01
ni ja nisam nasla taj kanal imam ikom
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2009 u 14:11
Korisnici ss2 kartice ga mogu naci u FOCUS SAT paketu a kanal se emituje sa thora, ako je to onaj na koji mislim....... 

Naravno, zavisno od liste kanala, nije svugde isto...
Schopenhauer
Na vrh
Klara64 View Drop Down
member
member

Citiraj Klara64 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2009 u 12:35
Zna li neko gde ima program za MGMThumbs Up
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Doca

Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2009 u 12:43
Na vrh
Klara64 View Drop Down
member
member

Citiraj Klara64 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2009 u 11:53
zato sto tek sad nam je uveo mgm kanal na kablovskoj.Do sada nismo imali.Smile
Na vrh
tanita_mors View Drop Down
member
member

Citiraj tanita_mors Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2010 u 11:32
Originalno postovano od strane divxman

Cao, narode.
Nadam se da sam nasao pravo mesto za ovu temu.

MGM kanal se emituje u Srbiji. Na njemu se emituju samo filmovi i to prevedeni i BEZ REKLAMA!
Zna li neko gde mogu da nadjem TV program za ovaj kanal.
Propustio sam da snimim dosta dobrih filmova zbog toga sto ne mogu nigde da nadjem program. Na MGM-ovom sajtu sam nasao program ali nije za kanal koji se emituje kod nas. Uporedjivao sam filmove koji su tog dana bili sa najavom na sajtu i ni jedan se nije poklopio.

Zahvaljujem se svakome ko moze da mi pomogne oko ovog problema!

Ja imam KDS kablovsku i mi smo skoro dobili MGM. Moj MGM odgovara programskoj semi na sledecem sajtu pa se nadam da ti je to od pomoci :

http://www.tvprogram.rs/mgm-channel-tv-program-danas.135.html
Na vrh
divxman View Drop Down
Uploader
Uploader

Citiraj divxman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2010 u 12:41
I Dr Dragan i tanita_mors su u pravu. Nasli su program za MGM kanal koji se emituje kod nas u Srbiji. Zahvaljujem im se.

Pozdrav svima!
divxman
Na vrh
NEX View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Teniser

Citiraj NEX Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2010 u 23:26
Ja koliko sam primetio na ovom kanalu imaju samo stari filmovi.
Kako odrastamo ne gubimo prijatelje, već saznajemo ko su oni pravi
Na vrh
Packy View Drop Down
Translator
Translator

Citiraj Packy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2010 u 23:35
A šta bi hteo, za te pare da u osnovnom paketu idu hitovi? :)  Ne samo da idu stari filmovi, nego za podrucje istocne evrope imaju izbor 30-ak filmova, pa ih samo naizmenicno prikazuju cele godine. Desi se koji treci mesec da ubace 1-2 nova filma, ali to je retkost. MGM je davno bankrotirao.

Ažurirao Packy - 24.Veljaca/Feb.2010 u 23:37
Na vrh
Baba_Roga View Drop Down
member
member

Citiraj Baba_Roga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2010 u 14:39
na ovom pleyeru radi MGM sa nasim titlom
na ovom sajtu se moze skinuti pleyer
Web TV Easy
http://www.download25.com/install/web-tv-easy.html
Baba_Roga
Na vrh
 Odgovori Odgovori

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.56a
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Stranica je generirana u 0,124 sekundi.