Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Life (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Life (2017)

Life

Life (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

znanstvena fantastika, triler, horor

Trajanje:

104 min

Režija:

Daniel Espinosa

Scenarij:

Rhett Reese
, Paul Wernick

Glavne uloge:

Ryan Reynolds
  >  Rory Adams
Ariyon Bakare
  >  Hugh Derry
Rebecca Ferguson
  >  Miranda North
Jake Gyllenhaal
  >  David Jordan
Naoko Mori
  >  Kazumi
Hiroyuki Sanada
  >  Sho Murakami
Elizabeth Vargas
  >  20
Elizabeth Vargas
  >  20 Anchor
Olga Dihovichnaya
  >  Ekaterina Golovkina
Haruka Kuroda
  >  Doctor
Camiel Warren-Taylor
  >  Dominique
David Muir
  >  20
David Muir
  >  20 Anchor
Jesus Del Orden
  >  Student 2
Allen McLean
  >  Student 1
Leila Grace Bostwick-Riddell
  >  Student 3
Mari Gvelesiani
  >  Student 4

Opis:

Priča znanstveno-fantastičnog trilera TRAG ŽIVOTA vrti se oko šesteročlane posade na međunarodnoj svemirskoj postaji koja se nalazi na rubu jednog od...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Amar1975 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Amar1975 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Life (2017)
    Objavljeno: 15.Svibanj/May.2017 u 15:57
Hoće li se iko sjetiti da iko prevede naš jezik. Bilo bi lijepo. Dugo vremena he prošlo od kad je igrai u kinu a snimak katastrofa a nema ni prevoda
Na vrh
SmokinAce View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SmokinAce Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2017 u 17:25
Ja se nadam da će neko prevesti ovo čim prije.
Na vrh
filips88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filips88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2017 u 22:39
Izasli su dobri snimci...najavio je Bambula prevod,tako da ocekuj vrhunske titlove :) A film videcemo kad budemo odgledali :)
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
Na vrh
tromi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tromi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2017 u 00:04
Није лош али није ни нешто претерано добро . Љубитељима научне фантастике препорука за погледати .
Na vrh
grgo13 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj grgo13 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 18:11
Meni je odličan film. 8/10.
Na vrh
rijeka00 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rijeka00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 19:20
pogledao film,načuo od dosta ljudi da je film fantastičan,a stvarno sam očekivao više,a sudeći po kraju mislim da će izaći i drugi dio...po meni ništa novo nismo vidjeli u tom stilu izvanzemaljskog života i odlaska u svemir...tako da ono,po meni ništa posebno...ali o ukusima se ne raspravlja:)
Na vrh
StefanHD View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj StefanHD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 19:49
Velikim delom kopija Aliena, i tu i tamo kopija Gravityja. Da sam znao ne bih ga gledao. Ocekujem nastavak s obzirom na usrani kraj.
Na vrh
vesx View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vesx Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 20:25
Uglavnom, asocijacija na Aliena. Za ljubitelje SF-a, specijalnih efekata, J.Gyllenhaala, R.Reynoldsa. Zaplet logičan i zanimljiv, rasplet pomalo očekivan. Po svoj prilici u budućnosti još jedna franšiza s bićem koje je nadasve adaptivno, opasno i neuništivo... Solidan film koji ne potcjenjuje inteligenciju gledatelja, ali bez nekih revolucionarno različitih elemenata koji su već viđeni u Alienu i drugim filmovima inpriranim Alienom iz 1979.
Na vrh
marko-ivezic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 21:07
ništa posebno ali gledljivo..
Na vrh
Immanpx View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Immanpx Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 22:12

Gravitalien u Espinozinoj varijanti, iako naoko ne donosi ništa novo, vrlo efektno koristi

tradiciju za rediteljski i scenaristički uverljivo generisanje saspens epizoda. Esnafski odlično

odrađen film, svaka preporuka. Iako je Alien: Covenant važio za glavno jelo žanrovskih sladokusaca,

u poređenju s Life-om, ispao je samo bljutavi desert.

Success has ruined many a man.
B. Franklin
Na vrh
idvi View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj idvi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 07:53
..evo nekih dijelova :
..lik zatvoren u komori i napada ga "biće" a njegovi drugari to gledaju i komentiraju:
"moramo mu pomoć..otvorimo komoru !
"kapetanica" odgovara: ne možemo takva je procedura..
odgovor drugara (uz krikove i urlanje) ..jebeš takvu proceduru !!
I tako stručan i posebno obučene "ekipe" reagira negde u svemiru u laboratoriju za pronalaženje ..života.!!

..scena kad lik bježi od "bića" on TRČI kroz beztežinski prostor..a biče pliva za njim ali on pobeže...
...većina komora se otvara i zatvara..ručno.uz naprezanje njihovih mišića i bolesnog uma tvorca takvih umotvorina. ! 
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 08:53
film je dobar, ali...

muče me malo previše zajeba protagonista filma.
mislim, razumijem šta je ljudska greška,
ali ovde se radi o obučenim astronautima,
naučnicima, doktorima, koji svoj život posvećuju "višem cilju".

ok, radi se o inteligenciji i volji za preživljavanjem
vanzemaljskog bića o kom niko živ nema pojma,
tako da naivno slavlje i euforija o otkriću "novog života" van Zemlje
ne može da prevlada određene bezbednosne procedure i protokole.
mislim, tek kad stvari krenu skroz nizbrdo,
onda pokušavaju da učine nešto najbolje od toga...
i naravno, opet se zajebu... naivno.
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
idvi View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj idvi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 09:02
Originalno postovano od strane osman2510 osman2510 napisao:

film je dobar, ali...

muče me malo previše zajeba protagonista filma.
mislim, razumijem šta je ljudska greška,
ali ovde se radi o obučenim astronautima,
naučnicima, doktorima, koji svoj život posvećuju "višem cilju".

ok, radi se o inteligenciji i volji za preživljavanjem
vanzemaljskog bića o kom niko živ nema pojma,
tako da naivno slavlje i euforija o otkriću "novog života" van Zemlje
ne može da prevlada određene bezbednosne procedure i protokole.
mislim, tek kad stvari krenu skroz nizbrdo,
onda pokušavaju da učine nešto najbolje od toga...
i naravno, opet se zajebu... naivno.

...upravo si "zasladio" moj komentar..Wink
Na vrh
gazdurina11 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj gazdurina11 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 15:22
Film interesantan za pogledat do kraja, za mene dobar.
Na vrh
zimmer.srb View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zimmer.srb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 16:35
tipican americki film.
Na vrh
cyber-spy View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cyber-spy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2017 u 16:36
Filmot vredi da se gleda, se nadevam na uste podobro prodolzenie.
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2017 u 21:10
Iako me nije oduševio, film je dobar i zanimljiv. Moja ocjena je 7/10
Na vrh
josip-gluscic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj josip-gluscic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Lipanj/Jun.2017 u 19:18
odličan film sa dobrom poantom.. Ono kaj nam je nepoznato,ne mora biti i dobronamjerno. Strah je Božji dar :-)
Na vrh
dorucak View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dorucak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2017 u 14:15
Meni je dobar film, iako je više horror nego standardni SF. A nastavak sumnjam da će biti, s obzirom na kraj, ali ne želim kvariti dojam nekome tko nije gledao :)
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2017 u 00:53
odgledao kao da nisam glupost ! kad će više da naprave neki dobar SF film da ima dobru i priču i efekte ???
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.