Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Knock Knock (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Knock Knock (2015)

Knock Knock

Knock Knock (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Kuc kuc

Godina:

2015

Žanr:

drama, triler, horor

Trajanje:

99 min

Režija:

Eli Roth

Scenarij:

Anthony Overman
, Michael Ronald Ross
, Eli Roth
, Nicolás López
, Guillermo Amoedo

Glavne uloge:

Keanu Reeves
  >  Evan
Colleen Camp
  >  Vivian
Antonio Quercia
  >  Uber Driver
Ignacia Allamand
  >  Karen
Ana de Armas
  >  Bell
Aaron Burns
  >  Louis
Lorenza Izzo
  >  Genesis
Dan Baily
  >  Jake
Megan Baily
  >  Lisa
Otto
  >  Monkey

Opis:

Kad odani suprug i otac tijekom vikenda ostane sam kod kuće, dvije izgubljene djevojke neočekivano pokucaju na njegova vrata tražeći pomoć. Njegova prvotna...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Chuck Norris View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Knock Knock (2015)
    Objavljeno: 26.Svibanj/May.2015 u 16:25

Žanr: Horor, Triler 
Trajanje: 96 min 
Zemlja: Čile, SAD 
Režija: Eli Roth 
Scenario: Guillermo Amoedo, Nicolás López, Eli Roth 

Glavne uloge:
Keanu Reeves ... Evan Webber
Lorenza Izzo ... Genesis
Ana de Armas ... Bel

Opis:
Inače vjeran suprug i dobar otac Evan Webber ostaje sam u svojoj obiteljskoj kući dok je njegova obitelj na kratkom odmoru. Njegov idilični život se rasprsne kada dvije zamamne djevojke pokucaju na njegova vrata, tražeći pomoć tijekom oluje. Djevojke ga ubrzo počinju zavoditi, a njegovo čvrsto ne polagano se istopi pred pažnjom dviju ljepotica. Obećanje uzbudljive noći s prekrasnim djevojkama pretvori se u noćnu moru za Evana. Izvor: mojtv.hr

Ažurirao Chuck Norris - 15.Listopad/Oct.2015 u 17:17
Na vrh
angels View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj angels Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Rujan/Sep.2015 u 21:19

Ažurirao angels - 11.Sijecanj/Jan.2016 u 16:47
Na vrh
valkanela View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj valkanela Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2015 u 19:43
Knock Knock (2015) - horor, triler

Režija: Eli Roth
Uloge: Keanu Reeves, Lorenza Izzo, Ana de Armas
IMDB rating: 6.0

Kad uzorni otac i suprug ostane sam kod kuće preko vikenda, dvije zalutale djevojke neočekivano zakucaju na njegova vrata. Ono što počinje kao ljubazna gesta pretvara se u opasno zavođenje i smrtonosnu igru mačke i miša.

Ažurirao bojan969 - 09.Listopad/Oct.2015 u 20:33
Na vrh
valkanela View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj valkanela Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2015 u 22:02
Dobro, što je falilo onoj mojoj slici? Zašto ne prevodiš nešto, umjesto da švrljaš po mom postu???
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2015 u 22:05
koliko sam ja vidjela bio ti pao link blush 

Pa ti je kolega uplodao sliku na  naš serverblush
Na vrh
valkanela View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj valkanela Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2015 u 22:25
I sad da ja priznam tu javno, da mi je pao??? Nema šanse! Embarrassed
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2015 u 22:30
priznao, ne priznao, pao jeLOLLOL Vidjeli smoLOLLOL

najvjerojatnije si pokupio link s imdb-aSmile

A kao što je navedeno s imdb-a pada  LOLLOL
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2015 u 14:58

Prevod je najavio Dupla ljuta. Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2015 u 15:06

Dupla ljuta. hvala za prevod bubba2

Titl mozete preuzeti OVDJE

Na vrh
prevodilac View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prevodilac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2015 u 22:01
Nasmejao me film. Kako je lako upasti u zamku, posebno ako si u krizi srednjih godina. Ne bih ni ja imao ništa protiv, da mi dve ovakve devojčice kucnu na vrata ali... Film je zabavan, pomalo se osećate bespomoćno i želeli bi da pomognete Rivsu savetima iz sopstvenog iskustva. Ono što se dešava stvarno je moguće i to i jeste poruka filma: nikada ništa ne radite na poslu, u svojoj kući ili u komšiluku, što dalje to bolje. Film bi bio mnogo bolji da nisu umešali slučajno ubisto, potpuno nepotrebno i trenutno je pokvarilo sve. Moj kum voli filmove i malo sam se igrao pa sam isekao taj deo i prevod prilagodio pa mu dao kao test, da vidim šta će reći. I bio sam u pravu, sve mu se svidelo.
Preporuka: večernji sati, belo vino na 18C, kamamber ili brie i uživajte u pokretnim slikama.
Ako ste samac a imate prijateljice slobodnih shvatanja, pozovite ih na projekciju ali nabavite lisice koje se otključavaju sa malom polugom na njima.(za svaki slučaj).

Naravno hvala na prevodu kolegi, čije ime odgovara temi iz filma.

Ažurirao prevodilac - 23.Listopad/Oct.2015 u 22:03
.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2015 u 22:10
Originalno postovano od strane prevodilac prevodilac napisao:

Nasmejao me film. Kako je lako upasti u zamku, posebno ako si u krizi srednjih godina. Ne bih ni ja imao ništa protiv, da mi dve ovakve devojčice kucnu na vrata ali... Film je zabavan, pomalo se osećate bespomoćno i želeli bi da pomognete Rivsu savetima iz sopstvenog iskustva. Ono što se dešava stvarno je moguće i to i jeste poruka filma: nikada ništa ne radite na poslu, u svojoj kući ili u komšiluku, što dalje to bolje. Film bi bio mnogo bolji da nisu umešali slučajno ubisto, potpuno nepotrebno i trenutno je pokvarilo sve. Moj kum voli filmove i malo sam se igrao pa sam isekao taj deo i prevod prilagodio pa mu dao kao test, da vidim šta će reći. I bio sam u pravu, sve mu se svidelo.
Preporuka: večernji sati, belo vino na 18C, kamamber ili brie i uživajte u pokretnim slikama.
Ako ste samac a imate prijateljice slobodnih shvatanja, pozovite ih na projekciju ali nabavite lisice koje se otključavaju sa malom polugom na njima.(za svaki slučaj).

Naravno hvala na prevodu kolegi, čije ime odgovara temi iz filma.

miraaaaaaaaaa juhuuuu miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaahappy2killemall
 šalji pola torte ili ženi šaljem screenshotLOLLOL

da da ovo je ucjenaLOL
Na vrh
prevodilac View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prevodilac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2015 u 22:48
Ne vredi ti ništa... Mira sedi pored mena na 10 cm i kuca na drugom kompu. Pa povremeno čitamo ko šta piše. ps (zna ona dobro šta sam ja sve radio dok sam bio samac, jedino ne veruje za broj - uvek kaže da lažem). Prvi foto aparat sam kupio sa 10 godina a kameru 1990 godine. Što vi, devojke i žene VOLITE da se slikate - dovoljno je reći da ovo niko i nikada neće videti i eto filmske glumice (kupačice moja).  xexexexexexexe 

zaboravih - radio sam u filmskom gradu nekoliko godina...Censored

Ažurirao prevodilac - 23.Listopad/Oct.2015 u 22:52
.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2015 u 23:15
rečenica ti nije u prošlom svršenom vremenuLOLLOL   ovo izgovoriLOL

filmski grad? Zagvozdu?LOLLOL

Ažurirao cersei - 23.Listopad/Oct.2015 u 23:17
Na vrh
beogradski View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 13:43
KNOCK KNOCK Are you for a f..c? ) Procitao sam neke komentare i nisam naleteo na neki ozbiljan. Ono gore uvono sam se i ja nasalio ali nije i da nije tako. Negde oko mesec dana nisam imao fortunu da je dobar neki film ali napokon sam naleto na Knock Knoc ( KUC KUC) i prijatno sam iznenadjen. Keanu Reeves ok u svojoj ulozi, film nije da ma preterano vulgarnosti ili previse mucenja ili krvi. Eli Roth je uradio sasvim dobar film.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.