Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gold (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Gold (2016)

Gold

Gold (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

drama, triler, avantura

Trajanje:

120 min

Režija:

Stephen Gaghan

Scenarij:

Patrick Massett
, John Zinman

Glavne uloge:

Matthew McConaughey
  >  Kenny Wells
Craig T. Nelson
  >  Kenny Wells
Macon Blair
  >  Connie Wright
Bill Camp
  >  Hollis Drescher
Joshua Harto
  >  Lloyd Stanton
Bryce Dallas Howard
  >  Kay
Adam LeFevre
  >  Bobby Burns
Michael Landes
  >  Glen Binkert
Frank Wood
  >  Scottie Nevins
Corey Stoll
  >  Brian Woolf
Edgar Ramírez
  >  Michael Acosta
Toby Kebbell
  >  Paul Jennings
Rachael Taylor
  >  Rachel Hill
Bhavesh Patel
  >  Bobby Owens
Timothy Simons
  >  Jeff Jackson

Opis:

Kenny Wells (Matthew McConaughey), nesretni čovjek, udružuje se sa geologom Michaelom Acostom (Édgar Ramírez) kako bi pronašli zlato u neistraženoj džungli...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gold (2016)
    Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2017 u 22:05
adihan hvala za prijevod 🍹
Na vrh
boron View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj boron Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2017 u 18:36
Jos jedna karakterna uloga McConaugheya je pokazala kako ovaj glumac iz filma u film postaje sve bolji i bolji.Odlicna prica koja drzi paznju a onda iznenadjenje koje odusevljava svakoga ko pogleda.Iskrene preporuke za ovaj film.
Na vrh
fantaqm View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fantaqm Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Travanj/Apr.2017 u 18:17
Moja ocena za film je 8 od 10 . ( Nemojte da prozivate i psujete jer je to moje misljenje) Svako ima pravo na svoje ;)
Na vrh
todor70 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj todor70 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Travanj/Apr.2017 u 14:58
odlican film,odlicna prica,super glumci...obavezno pogledati...prevod je odlican,kao i uvek,hvala prevodiocima
Na vrh
nemar23 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nemar23 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 18:39
Film je odlican samo malo dugacak. Puno je dva sata da se intenzivno prati prica. Jos u tridesetim godinama ustavovili su oni koji se bave filmom da najduze jedan i po sat moze da se zadrzi paznja gledaoca. Posle tog vremena koncentracija pada. Mislim da su bili u pravu. Duze filmoze zato ja ponekad gledam u dva dana
Na vrh
fresher View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fresher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 20:39
Počeo sam gledati pa sam odustao. Ako me film ne privuče u prvih 20 minuta, za mene nije dobar. Dozvoljavam i poštujem drugačija mišljenja, ali takvo je moje.
Na vrh
StefanHD View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj StefanHD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 21:47
Dao sam mu 8* na imdb-u. ne znam zasto ima 6,6. Ima filmova koji su mnogo gori sa identicno ocenom. Dobar skroz. Narocito mi se svidelo kako se zavrsava. Svako ko voli film koji je u stilu "Wolf of wall street" mislim da ce mu ovaj jos lepse pasti.
Na vrh
Bojan979 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bojan979 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2017 u 19:03
Nije mi se dopao.
Na vrh
Ki-Borg View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ki-Borg Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2017 u 05:40
dobar film ...
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2017 u 11:06
Dobar čak vrlo dobar film,a glumačka postava savršena za radnju filma.Preporučam zbog poruke filma ne samo radnje i akcije.Pravo ogledalo kapitalizma u koji mi sami srljamo.
DC fun
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2017 u 18:50
odličan film !
Na vrh
markoT View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj markoT Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2017 u 08:53
Generalno, film je dobar. Priča je dobra, ali nije baš najefikasnije ispričana, tj. film je malo spor i preopširan. Definitivno mu nedostaje dinamike, jer u uvodu dinamika je dobra, dok kako se bliži kraj film usporava i onda gledalac stekne neki utisak da jedva čeka da se završi čitava priča. Glumačka postava je odlična.Moja ocena je 7/10.
Na vrh
Neca381 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Neca381 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2017 u 13:26
Очекивао сам више и зато је мој утисак субјективан. По мени филм који не бих гледао више пута. Све у свему занимљива и поучна прича, коју вреди погледати.
Na vrh
Mlata View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mlata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2017 u 08:55
Ja bih ovaj film preporucio za gledanje ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.