Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ghost in the Shell (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Ghost in the Shell (2017)

Ghost in the Shell

Ghost in the Shell (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Duh u oklopu

Godina:

2017

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, akcija, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

107 min

Režija:

Rupert Sanders

Scenarij:

Ehren Kruger
, Shirow Masamune
, William Wheeler
, Jamie Moss

Glavne uloge:

Juliette Binoche
  >  Dr. Ouelet
Takeshi Kitano
  >  Aramaki
Peter Ferdinando
  >  Cutter
Scarlett Johansson
  >  Major
Michael Pitt
  >  Kuze
Yutaka Izumihara
  >  Saito
Mana Hira Davis
  >  Bearded Man (as Mana Davis)
Pilou Asbæk
  >  Batou
Anamaria Marinca
  >  Dr. Dahlin
Chin Han
  >  Togusa
Daniel Henshall
  >  Skinny Man
Lasarus Ratuere
  >  Ishikawa
Tawanda Manyimo
  >  Borma
Danusia Samal
  >  Ladriya
Erroll Anderson
  >  Hanka Security Agent

Opis:

Duh u oklopu baziran je na međunarodno priznatom SF naslijeđu, japanskom animiranom filmu iz 1995. godine kojeg je režirao Mamoru Oshii prema istoimenoj mangi...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ghost in the Shell (2017)
    Objavljeno: 08.Travanj/Apr.2017 u 14:38
Prijevod je najavio zorduki 👏
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Travanj/Apr.2017 u 00:29
zorduki hvala za prijevod 🌺
Na vrh
marko-ivezic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Travanj/Apr.2017 u 13:18
nije mi film nešto..hvala prevodiocu..
Na vrh
Markjomi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Markjomi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2017 u 08:28
Hvala prijevod je u redu, film je dobar tehnički ali nije ono inzvaredan, bar za mene
Na vrh
bubamarasr View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubamarasr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2017 u 19:13
"Lepota je u oku posmatraca" - rekao je neko jednom... Kao sto je i receno u opisu, film je ekranizovani animirani japanski film koji je opet nastao na osnovu manga stripa. Ko to voli - eto lepote. No. ako sagledamo filmsku industriju unazad, pogotovu kada se radi o SF ostvarenjima, imamo sijaset filmova koji su na neki nacin "slicni" ovom filmu, gde su kroz razne vremenske periode upotrebljavani razni specijalni efekti, bilo to da su rucno crtane i oslikane pozadine pa sve do danas, kompjuterski odradjen ceo film. Licno misljenje, mene kao malenkosti, koja je za svojih 40ak godina odgledala na desetine hiljada filmova, propratila gotovo sve stadijume razvijanja i obrade filmova, da je film dobro odradjen i da ipak, ako ga pogledate pazljivo nekoliko puta, nosi jednu poruku koju covecanstvo mora i treba da vidi. Dobru i losu stranu ideje o spoju coveka i masine u bilo kom obliku.
Na vrh
sead-saric View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sead-saric Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Travanj/Apr.2017 u 16:52
nisam mogao gledati, vrlo losa kopija.
Na vrh
drroman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj drroman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2017 u 18:19
Na početku filma je bilo dosta zbrke...tako da sam se morao usredotočiti da uhvatim ritem....druga polovina filma odlična. Sve zajedno iznad proseka ali ne izvanredno. Prijevod odličan.
Na vrh
VladBetMi71 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2017 u 19:50
Losa je bila kopija,tako da nisam dogledao do kraj.Cekacu bolju kopiju.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2017 u 20:58
Ono sto sam video je da je film katastrofa.Zasto dobri glumci prihvataju takve uloge?Sem zbog para.Neka predju na TV Sve bolja produkcija.I kao da serije preuzimaju primat od filma.Ili se to meni samo cini?
Na vrh
BrankoP View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BrankoP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2017 u 22:33
Film će biti brzo zaboravljen
Na vrh
Dakota View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dakota Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 11:56
Sucker sam za sci fi pa se često dogodi da pogledam neki film samo zato što očekujem dobre specijalne efekte ili prikaz budućnosti koja mi još nije pala na pamet.
Ako bih usporedila ovaj film s Lucy (u oba filma glavnu ulogu glumi Scarlett Johansson) neusporediv je.
Ako volite ovakvu vrstu filmova i želite potrošiti vrijeme onda je dobar film, ali ako očekujete (a takve su bile najave) da ćete uživati u pravoj dobroj naučnoj fantastici onda je vjerojatnije da ćete se razočarati.
Btw. pošto je i moja kopija filma bila lošije kvalitete, bez obzira na sve, pogledati ću ga još jednom kad nađem bolju kopiju.
Jedino što je u ovom filmu stvarno dobro prikazano - tehnološko konzumerska budućnost koja nas, na žalost, čeka.
Na vrh
Jimy View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jimy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 18:46
Film je loš do boli. Od glume do specijalnih efekata. Čak i scenarij krade ideje npr od Matrix-a. Sve u svemu, glavan atrakacija filma je Scarlett Johansson, naravno kome je to neki argument. Meni nije.
Na vrh
ivan1962 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan1962 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2017 u 07:07
Ako je zbog Scarlett, može i porodična priča "We bought a Zoo" (2011), po istinitom dešavanju, ili, "A Love Song for Bobby Long" (2004), odlična drama... Može Scarlett i bez akcije!
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2017 u 07:59
Po mome mišljenju,ovo je objašnjenje američkoj publici originalne priče Ghost in the shell tj.japanske anime.Jer ameri kao publika ne kuže baš neku dubinu priče i teme ako nije sve ko na pladnju.Zato je film tako naporan i dosadan.Žao mi je što sam ga pogledao,trebao sam ostati na japanskoj animi bez ove amero-pripovjetke.Samo je još falila naracija u pozadinida objašnjava sve što se događa(narator Morgan Freeman).Malo zlobno od mene ali ja to tako vidim.Sorry USA.
DC fun
Na vrh
slavomir-piksiades View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj slavomir-piksiades Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2017 u 20:03
bolje ga preskociti...
Na vrh
deda vlada View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deda vlada Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2017 u 18:25
u klasi ostalih, inače slažem se sa sinna, totalno u pravu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.