Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Genius (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Genius (2017)

Genius

Genius (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Genij

Godina:

2017

Žanr:

biografski, drama, povijesni

Trajanje:

43 min

Glavne uloge:

Johnny Flynn
  >  Young Albert Einstein
Samantha Colley
  >  Mileva Maric
Geoffrey Rush
  >  Albert Einstein
Nicholas Rowe
  >  Jost Winteler
Jon Fletcher
  >  Marcel Grossmann
T.R. Knight
  >  J. Edgar Hoover
Gwendolyn Ellis
  >  Young Elsa Einstein
Silvina Buchbauer
  >  Katharina Lenard
Helen Monks
  >  Maja Einstein
Eugene Simon
  >  Eduard Einstein
Nancy Crane
  >  Eleanor Roosevelt
Shannon Tarbet
  >  Marie Winteler
Joshua Akehurst
  >  Teenage Hans Albert
Klára Issová
  >  Marie Curie
Joshua Hogan
  >  Mathias Winteler

Opis:

Prema knjizi Waltera Isaacsona: Einstein: His Life and Universe, serija će istražiti kako je maštoviti, buntovnički činovnik, koji se s doktoratom nije mogao...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Genius (2017)
    Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2017 u 23:47
Obnovljeno za 2. sezonu.
Na vrh
stanko-bobinec View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stanko-bobinec Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2017 u 15:15
Evo prilike da vidimo život A. Einsteina. Pošto je to jedina serija o njemu ne možemo ju uspoređivati. Serija je bar u svojim počecima gledljiva kao biografija A.E. Inače ništa posebno.
Na vrh
slobodan-stojicevic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj slobodan-stojicevic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2017 u 07:23
Produkcija je odlicna. Muzika i scenografija, takodje. Previse se pominje i naglasava sam Ajnstajnov talenat koji je svakako vidljiv i nesumnjiv. Nije ostavljeno mnogo prostora za iznenadjenje, za bum. Piskavi, nemutirani glas tumaca uloge mladog naucnika, para usi, ali pruza i odredjenu draz dok odslikava njegovu nezrelost.
Na vrh
marko-ivezic View Drop Down
member
member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 21:08
gledljivo..
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2017 u 14:05
Nisam zainteresiran za ovakvu vrstu serija ali kada je jedan poviše potpisani member rekao da nije ništa posebno sada ću je obavezno pogledati i to u cugu.Hvala za preporuku jer što tebi nevalja znam 100% da je odlično.Thanks.
DC fun
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2017 u 23:45
Dobro de, nisam mislio da budem ličan. Nije bila kritika na vas nego na svet, koliko je glup kad je manje interesovanje za Ajnštajna kao verovatno najvećeg genija koji je hodao planetom, nego za babu koja se cešlja. Valjda sad nećete obrisati.
Na vrh
Stressman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stressman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2017 u 10:37
Dobra serija,Preporučujem.Uvijek nešto novo može da se sazna i o Ajnštajnu kao i ostalim ličnostima iz ovog perioda. P.S. Ima i naših glumaca.
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2017 u 16:54
Nikola Djuricko, koliko sam prepoznao iz ovih krajeva. Mada ga nisu ni potpisali.
Mislim da ima i neki hrvatski glumac, ali ih ne znam.

Meni je ok sto je serija takoreci usmerena na Ajnstajnov privatni zivot, jer to je ipak strana koja je mnogo redje zastupljena. 
Ok je serija.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2017 u 17:55
Meni takođe bilo ok, mada gledah samo tri epizode...ili četiri, svakako je nisam još završio, ne znam ni zašto sam prestao, verovatno počeo da glrdam nešto drugo pa zaboravio LOL zbilja je dovoljno interesantna. Taman sam tek skoro počeo "Manhattan" seriju, krenulo zanimljivo, no onda otišlo predaleko od onoga što mene zanima, drugu sezonu batalio, taman se na neki način nadovezao i na Ajnštajna sa ovime, i više mi leži iako je intimnija, privatnija, manje vezana za naučni rad koji me je najviše zanimao (a za koje imam dokumentarce). Poenta: odgledaću je svakako. Smile

Btw, kad napisah Manhattan, mislio sam na ovo:   http://www.imdb.com/title/tt3231564/
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.