Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Game of Thrones (2011)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Game of Thrones (2011)

Game of Thrones

Game of Thrones (2011)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Igra prijestolja

Godina:

2011

Žanr:

drama, ljubavni, fantazija, avantura

Trajanje:

56 min

Autor:

D.B. Weiss
, David Benioff

Glavne uloge:

Lena Headey
  >  Cersei Lannister
Kit Harington
  >  Jon Snow
Emilia Clarke
  >  Daenerys Targaryen
Peter Dinklage
  >  Tyrion Lannister
Maisie Williams
  >  Arya Stark
Sophie Turner
  >  Sansa Stark
Nikolaj Coster-Waldau
  >  Jaime Lannister
Alfie Allen
  >  Theon Greyjoy
Aidan Gillen
  >  Petyr 'Littlefinger' Baelish
John Bradley
  >  Samwell Tarly
Iain Glen
  >  Jorah Mormont
Liam Cunningham
  >  Davos Seaworth
Isaac Hempstead Wright
  >  Bran Stark
Michelle Fairley
  >  Catelyn Stark
Natalie Dormer
  >  Margaery Tyrell

Opis:

U zemlji u kojoj ljeta traju desetljećima, a zime mogu trajati i cijeli životni vijek, nevolja je na pomolu. Od intriga na jugu i divljih istočnih krajeva...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 484950
Korisnik
Poruka
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 00:16
happy2

Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 00:18
The Night Queen. grin
Ja, lično i personalno.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 20:14
Zar posle svih ovih godina treba neko da ocenjuje, mozda ne najbolju ali sigurno jednu od najpopularnijih i najskupljih serija ikada.Za mene je "cista" desetka od prve do zadnje prikazane epizode.Jesam subjektivan.Izvinite svi koji nedelite moje misljenje.
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Srpanj/Jul.2017 u 12:08
Prošireni "gledali ste" segment za one kojima treba podsećanje na prethodne sezone pre ponedeljka.Big smile

As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 10:49
Počelo jeeeeee! insaneinsaneinsane

Odlična uvodna epizoda. Nije se ništa preterano desilo, ali prve epizode uvek postavljaju stvari za razvoj sezone.
Dobro, nije da se baš ništa nije desilo.
Početna scena možda od prve sezone nije bila toliko jaka. Mada, možda ovo samo iz mene progovara pristalica Starkovih.LOL Još kad se na sve to nadoveže moćan kadar vojske Cara Mrazomora, početak je impresivan.
Sansa po ko zna koji put nervira, ali se barem kasnije izbalansira.
Luda Sersei upoznaje ludog Jurona, Džejmi postaje sve svesniji koliko mu je draga prsla.LOL Biće to zanimljivo do kraja. Pogotovo će biti interesantno šta će se sve izdešavati do onog Džejmijevog usamljenog juriša kopljem tokom bitke.
Semov govna-knjige-ručak-govna segment je bio bespotrebno otegnut, ali su se iskupili scenom sa Džimom Brodbentom, koga jedva prepoznah, ali je čovek vidno glumačka klasa u svakom slučaju.
Brat Tormund i dalje neuspešno zavodi brata Brijenu.LOL Uz Brona, definitivno lik sa najboljom odnosom komičnog i zajebanog.LOL
Kad već spomenuh zajebano, Psetov susret sa bivšim žrtama i vatrom je odlično odrađen.
Scena sa Edom Širanom iznenađujuće solidna. Možda zato što u njoj nema previše Eda Širana.LOL
Denin povratak kući taman legao za kraj epizode.

Vidno je da raspolažu većim budžetom po epizodi, pa se već u prvoj razbacuju kadrovima koje su pre izbegavali.
Sve u svemu, dobar početak. Konačno više niko nije u Esosu i svi se polako približavaju jedni drugima. Nema više devete epizode da znamo koja će biti najimpresivnija, tako da svaka može da iznenadi.
Jedino što kvari uzbuđenje je to što ćemo nakon ove sezone verovatno čekati godinu i po ili, ne daj Bože, dve do završnice.Ouch

Ažurirao Hogar Strašni - 17.Srpanj/Jul.2017 u 11:42
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 11:43
Ajd zaslužila je i mala svoj trenutakClapLOL

Nego Hogi ti kao pristalica Starkovih, čula sam glasine...

Jel istina da si pisao debelom i molio ga, preklinjao..... ako Boga zna da skrati muke Sansi?LOLLOLLOL
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 11:48
Pisao mu pisma i pisma još posle prve knjige, ali uzalud.
Sada su ona verovatno zatrpana ispod molbi da skrati muke Deneris i da zmajeve Džonu.LOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:09
ako nisi i šunkicu poslao, neće ti ni pogledat pismoLOLLOL
Znam ja starogLOLLOL

Ažurirao cersei - 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:09
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:12
I draga naša Cersei, kakvi su prvi i najsvežiji utisci o GoT SO7EP1 ?
Slažeš se sa Hogarom Strašnim ?     

* ja ću odgledati tek kad se pojave pristojne 720p verzije radi punog užitka ma kad to bilo, vredi čekati.      
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:18
U vezi Sanse i Deni da bi ih trebalo skratit za glavu? LOL Podržavam, spremna sam uložit i pršut koji spremam za Božić u toLOLLOLLOL

A osim toga, osim uvodne scene, koja jest jaka, nije me ništa izvan okvira očekivanoga bilo za sada.

Treba da se zakuha radnja tek.

Ažurirao cersei - 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:24
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:31
Meni je lik Cersei i Jaime-ja u prvoj sezoni bio odbojan sve dok ih nismo bolje upoznali u narednim sezonama. Jednostavno, Cersei da bi preživela i pobedila u Igri prestola mora biti takva kakva je.      

Sviđa mi se što većina likova ima dubinu i višedimenzionalnost i što sazreva kroz romane i seriju.     

Ps.Cersei je npr. pokušala da spreči rat sa Starkovima u prvoj sezoni ali Ed tu šansu nije prepoznao i prihvatio na sreću gledalaca širom Sveta. Jedino mi je žao što nije izgladila odnose sa Tyrionom... ipak brat je brat. Krv nije voda + ne treba nikog osuđivati.   Ni Cersei Tirona, ni Tiron Cersei.    

Realno, takve igre se i dan danas igraju, samo što nisu tako javne / transparentne.      

* mislio sam na tvoj prvi utisak i ocenu o prvoj epizodi nove sezone, od 1-10.     
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:41
neam običaj ocjenivat epizode, ali dobra je, sado-mazo dio sa Samom pogotovoLOLLOL  Brutalna stvarnost novaka bilo gdjeLOL
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:46
Originalno postovano od strane Danilo-Naissus Danilo-Naissus napisao:

Ed
Ned, ne Ed. *calms down from nerd rage* LOLLOLLOL

I nije ona pokušala da spreči rat sa Severom nego da spase sopstvenu guzicu. Edard je na kraju čak i pristao da "prizna" veleizdaju samo da bi sprečio dalje krvoproliće, ali je onda ono kopile (ko li ga je tako vaspitaoLOL) usralo stvar.

A ona Tiriona mrzi otkad se ovaj rodio, tako da tu nije bilo šanse da se išta izgladi čak i bez svega što se izdešavalo od prve sezone na dalje.

Ažurirao Hogar Strašni - 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:46
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:54
Tako je. Ned. Davno beše. Mea Cculpa.    

Šta mislite, da li je Catelyn Stark završila u seriji ili ćemo je videti u ovoj ili narednoj sezoni ?     

* lično, voleo bih da se opet pojavi u romanu i/ili seriji...    

EDIT unazad:
Mislim ono kao... family reunion.         Mada u pravu si, ima ona svojih razloga za nepojavljivanje. Da je se sećaju pre "Crvene svadbe".

Da, za roman i seriju znam, "Družina bez barjaka" ili kako već.    

Za one koji su već odgledali epizodu 1 najava za epizodu 2.   Gledaćete...

Ažurirao Danilo-Naissus - 18.Srpanj/Jul.2017 u 00:47
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2017 u 21:57
U romanu se odavno pojavila ponovo. U seriji sam 99,99% posto siguran da neće.
Čak je i Martin negde skoro pričao da je to prva promena u seriji koju im je zamerio.
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2017 u 17:26
Beograd, Terazijska česma
Telenor reklamna kampanja ili šta već...

Slika objavljena na oficijelnom facebook nalogu,
komentar na sliku:

Da baba zmajevog stakla...

Ažurirao Atrahasis - 19.Srpanj/Jul.2017 u 17:28
Sve je svetlost. -Nikola Tesla
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2017 u 17:30
LOLLOL

O.T. Šta znam, zbilja mi se ne piše o seriji, ja sam fan knjiga/Martina, sve mi je ovo dalje od njega (a i on, ta ja nisam želeo da čitam ni Dance of the Dragons), prva epka je ionako tek postavka pozornice za sezonu, što da drvim na silu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 484950
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.