Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Elementary (2012)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Elementary (2012)

Elementary

Elementary (2012)

Naslov:

Sherlock i Watson

Godina:

2012

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij

Trajanje:

60 min

Autor:

Robert Doherty

Glavne uloge:

Lucy Liu
  >  Dr. Joan Watson
Jonny Lee Miller
  >  Sherlock Holmes
Jon Michael Hill
  >  Detective Marcus Bell
Aidan Quinn
  >  Captain Thomas Gregson
John Noble
  >  Mr. Morland Holmes
Ophelia Lovibond
  >  Kitty Winter
Ato Essandoh
  >  Alfredo Llamosa
Rhys Ifans
  >  Mycroft Holmes
Jordan Gelber
  >  Dr. Eugene Hawes, M.E.
Jordan Gelber
  >  M.E. Hawes
Susan Pourfar
  >  Emily Hankins
Betty Gilpin
  >  Fiona Helbron
Raza Jaffrey
  >  Andrew Paek
Nelsan Ellis
  >  Shinwell Johnson
Robert Capron
  >  Mason

Opis:

Elementary je najnovija, moderna televizijska ekranizacija priča Sir Arthura Conana Doylea. U želji da se potpuno odmakne od britanskog predloška, serija je...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Lady Grooya View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lady Grooya Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 21:41
Odlična serija, Svidja mi se što je Lusi Liu dr. Votson. Povremeni humor je sjajan.
Na vrh
sonus70 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sonus70 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 22:34
Super serija za odmorit mozak. Malo kasno stižu naši titlovi
Na vrh
zerohn View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zerohn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 21:41
Serija je ok. Po meni je na kraju ispala bolja od prenapuvanig "Sherlock"-a koji je stvarno obecavao u pocetku i bio zaista dobar do zadnje sezone kada su se odjedanput pogubili i kao da nisu znali sta da urade sa cudom koji su napravili. "Elementary"nema taj problem, to je krimi serija koja ima zadatak da vas zabavi tih 45 minuta i to korektno odradjuje. Meni se svidja...
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 21:55
Serija je zaista dobra.Zadatak da zabavi 45 min odradjuje odlicno.Drago mi je zbog Lucy Liu.Dokazala da pored toga sto je simpaticna ume i da dobro odradi svoj posao koji se tice glume.
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Travanj/Apr.2017 u 01:40
serija je odlična jedna od boljih verzija Sherlocka još samo da se redovno prevodi a ne da se čekaju prevodi za po 10 epizoda :(
Na vrh
collina View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj collina Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2017 u 10:32
Moderni Sherlock sa modernim temama. Neke se mogu prepoznati u svakodnevnim desavanjima u svetu. Lik je odlicno odradjen, ekscentrik kao i Dzeremi Bret, najbolji Sherlock inace!
Na vrh
franc-prijatelj View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj franc-prijatelj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2017 u 14:45
Ne sviđa mi se ovaj bend igrača.
Na vrh
ivan1962 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan1962 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 18:19
Svojevremeno sam ispratio prvu sezonu i onda pauza... zašto, ni sam ne znam. Kad odgledam ponovo biće i komentara. Pozdrav svima!
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 20:53
odlična serija ! još da se prevodi redovno !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.