Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Elementary (2012)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Elementary (2012)

Elementary

Elementary (2012)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Sherlock i Watson

Godina:

2012

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij

Trajanje:

60 min

Autor:

Robert Doherty

Glavne uloge:

Lucy Liu
  >  Dr. Joan Watson
Jonny Lee Miller
  >  Sherlock Holmes
Jon Michael Hill
  >  Detective Marcus Bell
Aidan Quinn
  >  Captain Thomas Gregson
John Noble
  >  Mr. Morland Holmes
Ophelia Lovibond
  >  Kitty Winter
Ato Essandoh
  >  Alfredo Llamosa
Rhys Ifans
  >  Mycroft Holmes
Jordan Gelber
  >  Dr. Eugene Hawes, M.E.
Jordan Gelber
  >  M.E. Hawes
Susan Pourfar
  >  Emily Hankins
Betty Gilpin
  >  Fiona Helbron
Raza Jaffrey
  >  Andrew Paek
Nelsan Ellis
  >  Shinwell Johnson
Robert Capron
  >  Mason

Opis:

Elementary je najnovija, moderna televizijska ekranizacija priča Sir Arthura Conana Doylea. U želji da se potpuno odmakne od britanskog predloška, serija je...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Lady Grooya View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lady Grooya Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 21:41
Odlična serija, Svidja mi se što je Lusi Liu dr. Votson. Povremeni humor je sjajan.
Na vrh
sonus70 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sonus70 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 22:34
Super serija za odmorit mozak. Malo kasno stižu naši titlovi
Na vrh
zerohn View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zerohn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 21:41
Serija je ok. Po meni je na kraju ispala bolja od prenapuvanig "Sherlock"-a koji je stvarno obecavao u pocetku i bio zaista dobar do zadnje sezone kada su se odjedanput pogubili i kao da nisu znali sta da urade sa cudom koji su napravili. "Elementary"nema taj problem, to je krimi serija koja ima zadatak da vas zabavi tih 45 minuta i to korektno odradjuje. Meni se svidja...
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 21:55
Serija je zaista dobra.Zadatak da zabavi 45 min odradjuje odlicno.Drago mi je zbog Lucy Liu.Dokazala da pored toga sto je simpaticna ume i da dobro odradi svoj posao koji se tice glume.
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Travanj/Apr.2017 u 01:40
serija je odlična jedna od boljih verzija Sherlocka još samo da se redovno prevodi a ne da se čekaju prevodi za po 10 epizoda :(
Na vrh
collina View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj collina Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2017 u 10:32
Moderni Sherlock sa modernim temama. Neke se mogu prepoznati u svakodnevnim desavanjima u svetu. Lik je odlicno odradjen, ekscentrik kao i Dzeremi Bret, najbolji Sherlock inace!
Na vrh
franc-prijatelj View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj franc-prijatelj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2017 u 14:45
Ne sviđa mi se ovaj bend igrača.
Na vrh
ivan1962 View Drop Down
member
member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan1962 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 18:19
Svojevremeno sam ispratio prvu sezonu i onda pauza... zašto, ni sam ne znam. Kad odgledam ponovo biće i komentara. Pozdrav svima!
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 20:53
odlična serija ! još da se prevodi redovno !
Na vrh
nebojsa-sotirov View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa-sotirov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Svibanj/May.2017 u 21:20
Serija je odlična samo me zanima zašto već mesec i po dana nema novog prevoda. Znam da ne treba da se požuruju prevodioci ali, recimo, u prošloj sezoni ostalo je 4 epizode ne prevedene. Evo u ovoj već 6 epizoda je emitovano ali nema prevoda.
Neša
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2017 u 23:16
Obnovljeno za 6. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
zbart View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zbart Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2017 u 16:54
Laganica.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2017 u 18:49
Drago mi je da ce biti i naredne sezone.
Na vrh
VladBetMi71 View Drop Down
member
member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2017 u 19:51
Predhodne sezone su bile dobre.Petu sezonu jos nisam pogledao,cekam da izagje cela pa da je izgledam odjednom.Hvala na izvrsnim prevodima
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2017 u 22:48
najbolja moderna verzija Šerloka :)
Na vrh
nebojsa-sotirov View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa-sotirov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2017 u 20:45
Super serija. Pratim je i toplo preporučujem.
Na vrh
todor70 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj todor70 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2017 u 20:59
vrh serija i prevodi su super...veliko hvala za prevode
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2017 u 23:23
 Trenutno jedino što valja a emituje se na RTS-ovim kanalima.

Elementarno za pogledati na TV-u je sad "Elementarno".
Hvala za prevode.

"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."

Schopenhauer
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 23:43
Hvala za prevode i da, gledam opet i na tv-u stare sezone.Jer kako rece moj prethodnik jedino sto valja.A "gospoda" koja ukidaju HRT da mi nebi tamo gledali serije i filmove neka prvo ukinu sve nase reklame na stranim kanalima.FOX i ostali.Jer kada emitujes stranu tv stanicu preko kablovske duzan si da emitujes i njihove (strane) reklame.I da a zasto mi placamo RTS duplo?
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 00:02
još samo da dovrše sezonu sa prevodima i da čekamo novu :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.