Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - >>Dnevnik gledanja Filmova<<
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

>>Dnevnik gledanja Filmova<<

Odgovori Odgovori Stranica  <1 732733734
Korisnik
Poruka
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2017 u 09:40
Dobro rečeno imamo , Bogu hvala,pamet i oči a i uši pa nek ih svak koristi najbolje što zna.
Koliko god se svi oni trudili svi su oni prodavači i posao im je da prodaju to što su proizveli i da hvale to što su napravili.Pa zar svaki cigo svoga konja ne hvali?Na nama je da sebi nađemo svoj gušt i satisfakciju.Recimo ja ne volim horore ni romantične komedije ili romantiku samo,pa neću da gledam ni komentiram i to je to jednostavno.Kada uhvatiš neke godine stremiš jednostavnosti a ne si komplicirati jer sat radi tika-taka ma koliko god mi mislili da smo mladi u srcu i duši.Još jednom hvala p_m na tvojoj zdušnosti i stručnim pojašnjenjima jer iako sam star naučio si me neke stvari i pokazao uvid u neka djela,vječan sam dužnik.
DC fun
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Srpanj/Jul.2017 u 08:19

Ako ja znam šta sam gledao...Prvih 15ak minuta nisam ni video jer sam drvio sa Cersei o Lanisterima u spamu, potom mi je par scena bilo polusimpatično, iako i dalje nisam mogao da ispratim radnju (koja je ne može prostija, no ja nisam mogao da uđem u priču, i tako mi je to), najviše sam mislio o tome koliko me ponegde podseća na neuporedivo bolji An American Werewolf in London, no ovde mi zbilja previše toga nije odgovaralo. Tom Cruise izgleda dobro, avaj znatno ispod svog prosečnog glumačkog šarma (kod mnogih i tako upitnog), baš mi je bio loš u pokušajima gotovo fizičke komedije, dok mi je sa druge strane Sofia Boutella bila besno napaljiva. Priču, rekoh, ionako nisam mogao da pratim.

Kako bilo, sve navedeno mi je samo odvlačilo pažnju od meni i tako nezanimljivog filma, srećom pa zaspah u drugoj trećini.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 732733734
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.