Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - >>Dnevnik gledanja Filmova<<
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

>>Dnevnik gledanja Filmova<<

Odgovori Odgovori Stranica  <1 737738739
Korisnik
Poruka
idvi View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj idvi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 09:14
Split  2016

Film plijeni pažnju i nije izgubljeno vrijeme
7/10 i topla preporuka

Podvojena osoba otima tri djevojke te počinje igra preživljavanja.
Jedna ima neke osobine da nadvlada sve ostale i ....??

Ažurirao idvi - 28.Ožujak/Mar.2017 u 09:16
Na vrh
Sponsored Links

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 09:19
Zg80

Film o navijačima, gostovanju BBB u Beogradu kod cig.. ovaj delijaLOLLOL, nije loš, nije ni nešto pametan, ali se da gledati.LOL
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 10:57
Deleted.     

Ažurirao Danilo-Naissus - 02.Travanj/Apr.2017 u 12:27
Na vrh
filips88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filips88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Ožujak/Mar.2017 u 01:35
Be Afraid 2017 8/10

Odlican film fantastika-horor.Ima jedan poznati glumac u filmu,nzm tacno ime ali poznat po cuvenoj americkoj seriji :) a i ima jedan fighter,samo ima kratku ulogu :D
Sve u svemu jedan od boljih filmova u 2017,bas mi se dopao. ALi ne vidim ni jednog stranog titla jos uvek :(

Altitude 2017 7/10

Nije los film.Poznata glumacka ekipa Denis Ricards i DOlf Lundgren :) Akcija triler.Moglo je to jos kvalitetnije da se uradi,ali kako god meni se svideo. Konacno Denis u nekoj akciji da se istakla vise od Dolfa :D
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2017 u 09:39
"LIVE BY NIGHT" Ben Affleck

Ben Affleck je krenuo putem uspjeha kao pisac scenarija. Onda se prešaltao u svijet glume, u čemu mu je pomogla Kenovska, sveamerička pojava. Zgodan, visok ( 192 cm ), pametan. Čovjek predodređen da uspije. Isto tako i pametan i talentiran čovjek. Njegova karijera je solidna. Nikada na samome vrhu, no uvijek pri vrhu. I kao glumac, kao scenarista i kao režiser. Za svoj novi uradak je odabrao klasični američki noir i prigodno ga smjestio u odgovarajuće razdoblje, u 20ete godine XX stoljeća. Doba prohibicije, žestokih obračuna mafije s policijom i bezbrojnim krvoprolićima zaraćenih mafijaških obitelji. Joe Coughlin, mladić razočaran besmislenim krvoprolićem ( 1. svjetski rat )  nakon povratka sa europskoga ratišta, odluči misliti samo o sebi. Bavi se sitnim otimačinama novca, sa dva sitna lopova i to mu je plafon u nekom njegovom pogledu na svijet. Međutim divlja i razuzdana Loretta, ljubavnica mafijaškoga bossa Irca Alberta Whitea osvoji mu pa i slomi srce. Uvuče ga to u pogibeljni obračun s Irskom mafijom, nakon jedne pljačke bude istovremeno napadnut od policije i mafije. Završi u zatvoru, te odsjedi 3 godine, jer se njegov otac - policijski kapetan zauzme za njega. Nakon zatvora odlazi kod suparničkoga- talijanskoga klana Pescatore, u namjeri da se popne dovoljno visoko u hijerarhiji, što bi mu omogućilo krvavu osvetu Irskom bossu Whiteu.
Film je produkcijski veoma zahtjevan, jer se dio radnje odvija u Bostonu a dio u Tampa, Florida, sve to u ranim 20-tim XX stoljeća. Odrađeno je sve to jako dobro. Akcijske scene su dobre. Romantični dijelovi ne štete filmu, ne usporavaju ga. Niti podulje trajanje nije problem. Ono gdje ja vidim problem, je to što Affleck redatelj škodi Afflecku glumcu. On umjetno nastoji njegov lik držati romantično pozitivnim, te ublažiti i opravdati njegov izuzetno nasilni put kroz mafijašku hijerarhiju. Svako novo okrutno ubojstvo postavlja tako da se čini da nema izbora i gledatelj navija da što prije ubije "smetnju". Hoćem reći ja sam bio kao gledatelj odlučniji od Afflecka glumca. No ako zanemarimo nemoguće nastojanje da lik svoga mafijaša Režiser Affleck održi pozitivnim, sve drugo je dobro. Nije remek djelo, niti će ući u anale gangsterskoga filma. No ako ga uzmete kao cjelovečernju zabavu- nećete imati razloga da žalite. Moja preporuka, no ne i uzdizanje filma na neke opjevane visine. Gledati i ići dalje.

Na vrh
robin12345 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2017 u 18:54
"THE VOID" Jeremy Gillespie, Steven Kostanski
Daniel je policajac, usred šumetine  po mrkloj noći naleti na pretučenoga lika koji puzi po cesti. Odveze ga u bolnicu, no rutinska policijska stvar se pretvara u najgoru noćnu moru. Bolnicu okruže likovi u bijelim kapuljačama, koji u stvari ne daju da itko pobjegne iz bolnice jer je pravo Zlo već unutra...
Ovako čitajući napisano, meni samome izgleda Ok horror. Ili ne. Riječ je o jednome od najgorih filmova što sam pogledao ove godine i samo zato i pišem ove redove. Ako spasim jednoga čovjeka gledanja ove konfuzne, bedaste glupačine, trud mi se isplatio. Najveći problem ovoga trasha je nabacani loš scenarij sa lošim od lošijega dijaloga. Radnja je zbrkana i konfuzna. Scene se nižu a jedini im je smisao da šokiraju gnjusobom i krvlju. Ništa se nimalo ne čini smislenim, kako film odmiče sve dublje tone u glib i krvavo kolo besmisla. Priča je loša, gluma je jadna. Dok je izgledalo prvih pola sata da malo vuče na " Stvora" križanoga sa " Prencint 13" i to se izjalovilo nakon uvoda. Poslije se fura na retro horror, no i za to nema snage ni znanja. Preporuka? Bolje gledati u zatvorena vrata frižidera ili u vrata kupaonice. Smislenije je...I zabavnije!

Na vrh
subrianca View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj subrianca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2017 u 19:23
Nasmijao si me s ovim prikazom, Robine.

Po tvojem  opisu The Woid je brat bliznak filma The Rift Dejana Zečevića, novog srpsko-slovensko-južnokorejskog horora.

THE RIFT (2016)

Dvoje američkih agenata u Beogradu dobiju zadatak da istraže pad američkog špijunskog satelita u nekoj srpskoj pripizdini i, ako ništa, barem da pokupe ostatke u dvije-tri vrećice i donesu nadređenima. Dodijele im srpskog specijalca (Mićanović) i bolesnog kašljivog doktora te se svi skupa zapute u nedođiju. No tamo, kako voli reći Lynch, stvari nisu onakve kakve izgledaju... ima tu mrtve djece, astronauta, zombija, nepotrebnih dijaloga, lošeg kadriranja, riječju - svega.

Iako je Zečević redatelj s par solidnih filmova iza sebe, ovo je smeće teškog kalibra.

*Osobno me do kraja filma održavalo pitanje "otkud doktor zna da se astronautska uniforma u kojoj nema nikoga zove Henli" i pred sami kraj mi muž otkrio "piše mu na rukavu, ženo božja!"

Volim i rado gledam domaće filmove i kad nisu najbolji, no ovo zaobiđite. 

Rađe tisuću godina admin neg sedam dana mod.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 737738739
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.