Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - >>Dnevnik gledanja Filmova<<
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

>>Dnevnik gledanja Filmova<<

Odgovori Odgovori Stranica  <1 733734735
Korisnik
Poruka
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2017 u 17:19
Boo! A Madea Halloween (2016)

O Boze kakvo razocarenje....gledavsi trailer ocekivao sam ovo ce biti odlicna parodija komedija na temu Halloween-a...kad ono nevidjena glupost...ne pamtim kad sam zadnji put gledao toliko veliku glupost od filma....iznenadjen sam koliko je scenario za ovaj film tup glup i neuoptrebljiv...a jos vise sam iznenadjen koliko je gluma losa...konverzacija gotovo svih glumaca na nivou ..ma nema nivo..ovaj film mozete slobodno da zaobidjete....jer nema ama bas nista lepo u ovom filmu za cega bi se  uhvatio...ne gubite vreme na ovo sranje...ocena 0/10

Ažurirao banisa2006 - 19.Sijecanj/Jan.2017 u 17:25
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 9 sati 31 minuta , u 17:31
Kill Zombie! (2012) aka Zombibi

Ovaj Holandski film je mene odusevio...nisam ni znao da je snimljen dok na titlovima nisam video prevod....ja ga skinuo i pogledao ga u jednom dahu...ovo se moze nazvati komedijom hororom....a tacnija definicija je parodija na temu zombija....ko bi rekao da i holandjani mogu da budu smesni....toliko ima smesnih scena da sam se ja sit nasmejao....ocena na imdb-u po mom misljenju nije relevantna.....4,9.....

Radnja filma mislim da nije potrebno previse pricati....kad se kazu zombiji sve je jasno....ali preziveli da mogu biti tolike seprtlje je ono sto ovom filmu daje bas lepu draz ..... moja ocena je sigurno nesto izmedju 8 i 9.....topla preporuka za sve ljubitelje zombija i parodija ...super...

Ažurirao banisa2006 - 9 sati 23 minuta , u 17:39
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 733734735
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,641 sekundi.