Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - >>Dnevnik gledanja Filmova<<
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

>>Dnevnik gledanja Filmova<<

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 735>
Korisnik
Poruka
jar jar View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jar jar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2005 u 20:32
Stalone u rambo 1 je stvarno bio najbolji
Na vrh
Rodman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rodman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2005 u 22:53

Pogledah ranije danas Boa VS Python ( 2004 )

Film je toliko los da ga je bilo zabavno gledati.

Na vrh
baldur View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baldur Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2005 u 00:54

Gledao :"Mosquito the Rapist" (1976)

"Mosquito the Rapist" is a gross,creepy and disturbing horror film that truly has to be seen to be believed.This strange necrophilia shocker offers few haunting moments and contains truly eerie mood throughout.Werner Pochath plays a nameless deaf mute accountant,who is still recovering from horrific child abuse.He has a weird fixation with blood spilling across his skin.One night he breaks into the local mortuary and ravages really pretty female corpse.Now addicted,he raids the tombs of the dead and drinks blood from their throats via a glass straw.

questions are a burden and answers are prison for oneself
Na vrh
apocalypse View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj apocalypse Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2005 u 10:31

jucer:

Nu Pagadi -par epizoda

Cheech and Chong - Up in Smoke i Still Smokin'

Blow

Only Fools and Horses - 2. epizode

Mushroom Growing Made Easy -  :))

Na vrh
J.U.R.A. View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
May the Force be with you...

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj J.U.R.A. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2005 u 19:15
upravo sam pogledao film the stone
Na vrh
kl0kan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kl0kan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Rujan/Sep.2005 u 03:00
.

Ažurirao kl0kan
Na vrh
komunjara View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj komunjara Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2005 u 20:20

Fear of the dark

zanimljivo malko predvidljivo ali može proći

6/10

Na vrh
spooking93 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj spooking93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2005 u 09:23

Ja sam dosad film The Island pogledao desetak puta i mislim da film uopće nije loš. Ne treba uvijek vjerovati američkom box officeu(takve su bile reakcije i na www.imdb.com) jer ako se par važnih ljudi uroti protiv filma i počnu širiti priče da je katastrofalan tko bi išao gledati u kino.i one priče da je to kopija matrixa- mislim bezveze sličnosti su valjda 0,05%.

a sad o filmu-možda nema neku pretjerano dobru (ali meni je bila originalna) priču ali gluma glavnih likova uz poneke sporedne i uz to specijalni efekti koji oduzimaju dah jednostavno su se dobro uklopili i film posjeduje ono nešto(barem meni) što me tjera gledati ga više puta.

E da i by the way

GOSPODARI PRSTENOVA SU OBIČNO SMEĆE KOJE NIJE ZASLUŽILO 11 OSCARA

Ažurirao kl0kan
All we have is this moment, right here, right now. The future is just a fucking concept that we use to avoid being alive today.
Na vrh
Lenja_Kravitza View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lenja_Kravitza Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2005 u 12:10
spooking93 napisao
Citiraj GOSPODARI PRSTENOVA SU OBIČNO SMEĆE KOJE NIJE ZASLUŽILO 11 OSCARA

100 ljudi 100 cudi ... 100 zena 200 (.)(.) ...

e btw,kad moras da opravdas ulog od nekoliko stotina miliona $$$ ulozenih u film moras malo i da se poigras sa originalnim delom i da ga komercijalizujes ne bili ga priblizio obicnim smrtnicima koji i nisu nikad bili upuceni u rad i stvaralastvo Gospodina Tolkina ...
e sad sto ces tako uvrediti drugi deo populacije koji je odrastao citajuci o avanturama druzine , to je vec druga prica ...

Ja se slazem da Gospodar Prstenova nije film koji mozes da gledas svaki dan, zato sam ga ja i odgledao samo 1(sva tri dela) u bioskopu u velikoj hali , jer jedino tako stices pravi dozivljaj filma ...

a to za oskare...
od kad su oni merilo da je neki film dobar ???
Na vrh
komunjara View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj komunjara Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2005 u 17:11

Guinea Pig:Devil's Experiment 5/10

ponekad dosadno...šokantno i odvratno... samo za sladokusce

Na vrh
J.U.R.A. View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
May the Force be with you...

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj J.U.R.A. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2005 u 17:22

spooking93, nemoj jebat, LOTR su (meni) među najboljim ako ne i najbolji filmovi.

I ako ti se ne sviđaju nikako nemogu bit smeće!!

Na vrh
oko-2 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj oko-2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2005 u 22:31
Jeepers Creepers. onak dobar horror, al 2 dio je puno bolji
kick-ass
Na vrh
Rodman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rodman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2005 u 22:58

Danny The Dog   8/10

Dobar je film, cak vrlo dobar.

Na vrh
komunjara View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj komunjara Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2005 u 23:03
House of the wax  6/10
Na vrh
AndOut View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AndOut Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2005 u 23:33

Kill Bill 2 - 6/10

Spiderman 2 - 5/10

Boomerang - 10/10

Na vrh
baldur View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baldur Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2005 u 00:20
House of Wax (1953) 9.5 od 10
questions are a burden and answers are prison for oneself
Na vrh
kl0kan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kl0kan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2005 u 00:51
.

Ažurirao kl0kan
Na vrh
Birdflesh View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Birdflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2005 u 01:01
Originalno postovano od strane baldur baldur napisao:

Gledao :"Mosquito the Rapist" (1976)

ma baldure,svi mi znamo da ti filmove samo skupljas ,ne vjerujem ja da si ti to gledao.

kad cu ja napokon dobiti one dvd-ove koje si mi duzan?

samaria 8.5/10

Ažurirao Birdflesh
Na vrh
OLDBOY View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj OLDBOY Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2005 u 12:19

layer cake-dobar

i da, baldur je i mene sjebo. nadjemo se u gradu i zamjenimo cd-e i tip me uvali neke gluposti koje nemaju veze sa mnom, i više se nejavlja. eto ti kao nekog filmofila i forumaša...govno  

treba ga na crnu listu

Na vrh
Zombie View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Zombie Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2005 u 13:18
Night Watch - pretenciozno i dosadno
Comic Book Villians - odlican
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 735>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.