Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Brimstone (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Brimstone (2016)

Brimstone

Brimstone (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

misterij, triler, western

Trajanje:

148 min

Režija:

Martin Koolhoven

Scenarij:

Martin Koolhoven

Glavne uloge:

Guy Pearce
  >  The Reverend
Dakota Fanning
  >  Liz
William Houston
  >  Eli
Carice van Houten
  >  Anna
Dorian Lough
  >  Street Preacher
Adrian Sparks
  >  Eli's Father
Paul Anderson
  >  Frank
Jack Roth
  >  Wolf
Vera Vitali
  >  Sally
Naomi Battrick
  >  Narrator
Kit Harington
  >  Samuel
Carla Juri
  >  Elizabeth Brundy
Emilia Jones
  >  Joanna
Frederick Schmidt
  >  Sheriff Zeke
Ivy George
  >  Sam

Opis:

Film prati situaciju u malom gradu u američkom zapadu u kojeg dolazi osvetoljubivi svećenik koji djevojku Liz optužuje za zločin kojeg nije počinila. Ona i...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
franc-prijatelj View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj franc-prijatelj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2017 u 15:45
Specialka. Malo takvih. Brez olepšavanja. Sve bolji westerni dolaze.
Na vrh
rabbyte View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rabbyte Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2017 u 22:43
Nije bas klasican vestern. Preporucujem za one koji nisu preterano osetljivi.. Dobar film.
Na vrh
Bob! View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bob! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2017 u 22:54
Ne znam zašto se ovo vodi kao western? Nema veze, ovo je najteži i najgori horror koji sam gledao poslednjih meseci. Ne znam kako su glumci preživeli sve ono.  Žao mi je Dakote i onog deteta...
Čovek u glavnoj muškoj ulozi nije đavolski posednut, on je đavo lično. Da sam znao kakav je film, ne bih gledao.
Daleko je to od dobrog filma, duplo je duži nego što treba, često dosadan i razvučen... i bolje odgledajte dva druga filma za isto vreme.

Ažurirao Bob! - 26.Travanj/Apr.2017 u 22:56
Na vrh
vladoroz View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladoroz Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Svibanj/May.2017 u 20:20
Super prevod, hvala
Na vrh
mataur View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mataur Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Svibanj/May.2017 u 21:59
Težak film, očekuješ western, dobiješ horor...
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 20:35
Nije los film. Svidja mi se prica ali ona zlostavljanja i odnos prema zenama,.malo mi se zgadilo,mislio sam prekinuti film jer se islo bas u krajnost,definitivno najbrutalniji western koji sam gledao,ako ga tu mozemo svrstati.
Na vrh
Rakan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rakan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2017 u 19:01
Film je sjajan. Nikad više za pogledati, jer doza surovosti i zla, za koje ste svesni, a ne možete da učinite ništa jer ste ipak samo gledalac, je beskrajna. Pogotovo kad vidite da to zlo obara sve i da mu se niko ne može suprostaviti.
Ono što se ne objašnjava u filmu, a dovodi mnoge u sumnju,  jeste da sveštenik nije preživeo prvo ubistvo, već da je otišao u pakao, iz kojeg se vratio.

Dakota Fening je odavno prevazišla uloge iz detinjstva koje su je proslavile, i svrstala se u red najboljih glumica današnjice. Ona bira upravo nemoguće uloge, jer i Američka pastorala koji je snimila nakon ovog filma je preteška priča.

Zanimljiva trivia je i da u filmu epizodne ali ne i beznačajne uloge glume dva bitna lika iz GOT-a. Sveštenica Melisandra i Snežni.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.