Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Hardware
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Blu ray player
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Blu ray player

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Blu ray player
    Objavljeno: 14.Travanj/Apr.2017 u 23:08
Kupio bih blu ray uredjaj za tv.Vazno mi je da cita sve fajlove (mkv,mpr4,avi...) kao i da cita prevode sa nasim slovima(š,ć,č...) Koju marku bi mi preporučili i koji model.Čuo sam da LG nije loš po tom pitanju.Ima li ko dobra iskustva po tom pitanu? Hvala

Ažurirao Dr Dragan - 15.Travanj/Apr.2017 u 01:54
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2017 u 08:48
Stvarno ne vidim smisao kupovine pleyera. Prvo što su blu ray filmovi skupi, a verujem da ih gomila i nema kod nas, a da ih snimaš na disku, još neisplatljivije, a ako planiraš preko njega da gledaš mkv i te što si nabrojao, još više nema smisla, osim, ako nemaš usb na TV, pa hočeš preko njega da gledaš, to itekako onda ima smisla LOL To je neko moje mišljenje, a da ti preporučim, stvarno ne znamm
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
drdamjan View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj drdamjan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2017 u 10:40
koristim usb to hdmi jer nemam lap sa hdmi. 

na taj način moj standalone player, tj. laptop 
ima uvijek najnoviji player i najnoviji codec, stavim font koji pomislim, 
veličinu, sve mogu prema želji. 
I najvažnije, ako se promijene codeci, nešto, 
ne bacam više playere svakih 2-3 godine. 
just do it!
samo uradi to! tako sam preveo u prvom filmu...
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2017 u 19:59
Veliki sam ljubitelj fimova pa neke posebne koje me interesuju skidam i režem na blu ray rezaču.To su filmovi od 9-15 gb i onda ih narezem na Blu ray disk pa iz tog razloga bih kupio player.Naravno sve se to moze odgledati na razne načine preko tv ali disk je disk kao knjiga LOL
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2017 u 11:08
Originalno postovano od strane Dr Dragan Dr Dragan napisao:

Veliki sam ljubitelj fimova pa neke posebne koje me interesuju skidam i režem na blu ray rezaču.To su filmovi od 9-15 gb i onda ih narezem na Blu ray disk pa iz tog razloga bih kupio
player.Naravno sve se to moze odgledati na razne načine preko tv ali disk je disk kao knjiga LOL

Kao što znaš i ja sam velik fan filmova, ali ti filmovi koje ja skidam u 4k su preko 40gb i ne da ih nemam gde razati, nego jedino na externom disku mogu da ih gledam preko tv-a... Zamisli pošto su ti diskovi od toliko giga...
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2017 u 10:23
Kažu da su dobri novi Sony. Ja imam Samsung BD-H 6650, ali ima cinavia audio zaštitu, kao i većina novih playera. neko ih uspije i hakovati da skinu zaštite, jer te provali ako nije orginalni disk.  najbolje je ako se možeš dokopati starih softvera. Najveći problem su Sony filmovi. Ima metoda za skidanje zaštite, ali ima posla. Ja odvajam video od audia, pa puštam zvuk na zvučnike sa kompa i sinhronizujem ih istovremno. Možda ti je bolje da puštaš preko huba na TV, a titlove ako neće da učita srt fajl, onda staviš mkv kontejner sa mkv mergerom. Onda bi morao učitati. Više ih radi sa UTF-8 il i16. Možeš i da externi disk box povežeš preko hdmia.
Pa sad šta je skupo. Ima ih od 100 eura pa na gore.
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,140 sekundi.