Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bez čuda u Wonder Woman (15.06.2017.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Bez čuda u Wonder Woman (15.06.2017.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
arzak View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj arzak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bez čuda u Wonder Woman (15.06.2017.)
    Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2017 u 17:34
Slazem se.
Na vrh
vladimir-jazic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladimir-jazic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2017 u 21:16
Producenti su isli na sigurno, humora ima taman toliko, koliko je potrebno i sa ukusom. Prica je sjajna i odlicno objasnjava WW Origins. Fali krvi u filmu i ta neka brutalnost u scenama borbe, kako bi film dobio taj epic epitet. To su moje jedine zamerke, dajem mu 9/10 . Man of Steel i dalje ostaje moj #1 origins movie
Na vrh
bossko77 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bossko77 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2017 u 18:25
U svakom slucaju film treba pogledati..meni se mnogo svideo.Nije bolji od nekih DC filmova , ali svakako je gledljiv sa zanimljivom pricom i sa Gal Gadot koja nikad lepsa nije bila <3 .Par zamerki bih uputio na odredjene CGI scene koje su mogle da budu bolje odradjene..
Na vrh
edi-kovacic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj edi-kovacic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2017 u 07:04
Film sam odledao. Svakako dobar, zanimljiv. I ubije se vrijeme. Ali nekužim odkuda su izvukli radnju ?! Ona je bila jedna od kčeri društva koje potiče sa Atlantide, a postojanje mjesta je tajno, nemože se uči lako sa vanjske strane, tj. bez odobravanja ovih iz nutra tj. atlantiđana. I prvi puta čujem da je riječ o "božici" !!!
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2017 u 14:26
Originalno postovano od strane edi-kovacic edi-kovacic napisao:

Film sam odledao. Svakako dobar, zanimljiv. I ubije se vrijeme. Ali nekužim odkuda su izvukli radnju ?! Ona je bila jedna od kčeri društva koje potiče sa Atlantide, a postojanje mjesta je tajno, nemože se uči lako sa vanjske strane, tj. bez odobravanja ovih iz nutra tj. atlantiđana. I prvi puta čujem da je riječ o "božici" !!!
Akvamen je vezan za Atlantidu, ne ona. Ona je Amazonka sa Rajskog Ostrva tj. Temiskire.
Njenu rasu su stvorila grčka božanstva, ali je kasnije i u stripovim njena priča prepravljena da bude vanbračno dete Zevsa. Nisam još pogledao film, ali pretpostavljam da se drže neke slične priče.

Ažurirao Hogar Strašni - 17.Lipanj/Jun.2017 u 14:33
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
karakteran View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj karakteran Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2017 u 10:10
Wonder Woman je smeće kao i Captain America na kojeg ovaj film neodoljivo podsjeća samo je razlika u tom što je ovog puta superheroj žensko, a ne muško. Tipičan, za široke narodne mase rađen, plitak, visokobudžetni SF/akcijski uradak zapakiran u blještavilo specijalnih efekata i već viđenu potrošenu srcedrapajuću priču o spasu čovječanstva koji su okosnica filma sa unaprijed jasnim ishodom.
Na vrh
stasa-vasilijevic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stasa-vasilijevic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2017 u 11:18
Kako mogu ukljuciti film
Na vrh
Ivan123 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ivan123 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2017 u 15:02
Originalno postovano od strane karakteran karakteran napisao:

Wonder Woman je smeće kao i Captain America na kojeg ovaj film neodoljivo podsjeća samo je razlika u tom što je ovog puta superheroj žensko, a ne muško. Tipičan, za široke narodne mase rađen, plitak, visokobudžetni SF/akcijski uradak zapakiran u blještavilo specijalnih efekata i već viđenu potrošenu srcedrapajuću priču o spasu čovječanstva koji su okosnica filma sa unaprijed jasnim ishodom.

Najbolje bi bilo da superheroj spasava macice, a ne covecanstvo, onda to ne bi bilo unapred vidjen ishod i svi bi smo bili iznenadjeni.

Film je odlican uvod u pricu Wonder Woman i mislim da je jedan od boljih superheroj filmova. Ja sam licno prijatno iznenadjen, jer nisam ocekivao ovako nesto posle proslogodisnjeg Justice League
Na vrh
Platan View Drop Down
Crveni Karton
Crveni Karton

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2017 u 20:24
Odličan film i odlična zabava. Preporučujem da se svakako pogleda. Negativne recenzije ko što je ova zaista ne razumem, mada i Lovac na jelene ili Kum ima ovakvih recenzija.
Na vrh
skype6 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj skype6 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2017 u 19:11
Ko voli "marvel" junake, odlican izbor!
Na vrh
noxovac93 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj noxovac93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 00:03
ovaj ko je pisao ovu recenziju bolje neka batali taj posao, veze nema, vidi brate kad veze nemas o tome o cemu pises bolje bi bilo da ne pises. Ocigledno nista ne znas o WW, o liku, o stripovima, ovo si napisao/la, jos faktor placenih recenzija hahahaahah a ako nekog "kriticari" unistavaju bez razloga to je DC. Eto ti si jedan od rijetkih koji se usudio da kaze a na kraju nisi rekao nista, jer o WW ne znas nista.
Na vrh
noxovac93 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj noxovac93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 00:11
Originalno postovano od strane vladimir-jazic vladimir-jazic napisao:

Producenti su isli na sigurno, humora ima taman toliko, koliko je potrebno i sa ukusom. Prica je sjajna i odlicno objasnjava WW Origins. Fali krvi u filmu i ta neka brutalnost u scenama borbe, kako bi film dobio taj epic epitet. To su moje jedine zamerke, dajem mu 9/10 . Man of Steel i dalje ostaje moj #1 origins movie

Film je tacno za 9/10 ali brutalnosti ne fali, prelazak No mans land-a jedna od najboljih akcionih scena zadnjih nekoliko godina (bolja je jedino Betmenova scena u BvS u skladistu), a ciscenje grada od njemaca isto odlicno odradjena akciona scena. Za svakoga ko je cekao WW film ovo je odlicno odradjen origin film, 9/10 sigurno i odlicna zabava dok se ceka Justice League u Novembru.
Na vrh
vladimir-jeger View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladimir-jeger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 11:54
Nemoj vise da pises recenzije, molim te. Ako si ti onaj koji je napisao da je Alien Covenant "bas dobar film" a za WW kazes da je los. Misljenja ti se stalno suprodstavljaju s mojim, znaci da ili s tobom ili sa mnom nesto nije u redu, a ja vise verujem sebi nego tebi.
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 15:59
Sve ovo što su rekli memberi niže potpisani,slažem se 100%.Ne diraj mi sveti DC Univers,a još manje pljuj po njemu!!! Jer Justice League ima dugu ruku a i nogu.E moj IgaBiva.Ovo je memberu jedan obični DC Universe a ne Marvel.Ne komentiraj ono šta ne razumiš,pfff da Marvel a majketi mile.....

Ažurirao sinna - 20.Lipanj/Jun.2017 u 16:04
DC fun
Na vrh
satelittv View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj satelittv Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 17:57
Za mene previse brutalan. Film zasluzuje visoku ocjenu. preporucujem
Na vrh
Platan View Drop Down
Crveni Karton
Crveni Karton

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 21:05
IgaBiva, što se mene tiče možeš i dalje da pišeš recenzije, ali slabo ko će ih čitai.
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 23:15
Bilo bi dobro da se pojedini članovi laki na okidaču kada je u pitanju vređanje prisete da su recenzije filmova i serija, bile one profesionalne ili amaterske, samo mišljenja pojedinaca o određenom proizvodu s kojima se možemo, a i ne moramo složiti. Ne možemo svi deliti isto mišljenje. Iznošenje suprotnog stava je sasvim u redu. Štaviše, u cilju davanja bolje slike o filmu nekome ko ga još nije pogledao je poželjno da bude što više komentara, ali stvarno nema potrebe za napadanjem bilo koga. Pogotovo što se ponekad desi da se pojedini članovi(ne samo u ovom, nego i u komentarima drugih članaka) neosnovano hvale velikim poznavanjem izvorne materije. Ponavljam, pojedini članovi, ne svi.
Može to i uljudno, bez detinjastih komentara. Osim ako niste deca, u tom slučaju vas treba edukovati.LOL

Ažurirao Hogar Strašni - 21.Lipanj/Jun.2017 u 07:09
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 11:02
Hvala Hogare. Nema veze ni ovo što se ne slažu sa mnom, vidim po komentarima da ima još onih kojim se WW nije baš mnogo svideo. Zato filmovi i postoje, već rekoh, da različiti ljudi različito dobro pronađu u njima. Meni je samo žao kad se neka dobra ideja (kao u WW) ne iskoristi do kraja da bi se zaista napravio odličan film koji neće igrati "samo jedno leto". A, fanovi? Pa, dobro, oni moraju da budu ostrašćeni...
Na vrh
protectore View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 13:50
Prije odlaska u bioskop otisao sam na IMDB i vidio ocjenu.Ali nakon odgledanog filma nisam znao da li je greska u ocjeni ili u meni.Zato sam i procitao recenziju (iako to rijetko radim) i potpuno se slazem sa IgaBiva.
Na vrh
alexn96 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alexn96 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 15:35
Kao neko ko cak vecinom ne voli filmove sa superjunacima moram da kazem da me je film odusevio. Akcione scene su fantasticne, film za nijansu mracniji i ozbiljniji od ostalih taman kolko je potrebno. Dvoje glavnih likova se savrseno upotpunjuju. Humor simpatican i na mestu za razliku od tinejdz adolescentskog humora u pojedinim marvelovim filmovima (citaj deadpool). Prica i scenario takodje dobri. Prisutan je broj melodramaticnih i superjunackih klisea ali u ovom filmu je to samo dobra stvar jer emotivan naboj + adrenalin = dobra zabava. Losa stvar je sto u drugom delu filma film nekako uspori ali brzo povrati ritam. Za nijansu vise efekata nego sto bi trebalo a glavna zamerka je nedovoljno posvecivanje paznje negativcima. Posto sam ga gledao na velikom platnu ocena 9 ili cak 9,5/10 ali za one koji ce ga gledati na kompu bi pribliznija ocena bila 8 ili cak 8,5/10
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.