Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Banshee (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Banshee (2013)

Banshee

Banshee (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Banshee

Godina:

2013

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, akcija, triler

Trajanje:

60 min

Autor:

David Schickler
, Jonathan Tropper

Glavne uloge:

Frankie Faison
  >  Sugar Bates
Lili Simmons
  >  Rebecca Bowman
Ulrich Thomsen
  >  Kai Proctor
Antony Starr
  >  Lucas Hood
Ivana Milicevic
  >  Carrie Hopewell
Ryann Shane
  >  Deva Hopewell
Hoon Lee
  >  Job
Matt Servitto
  >  Deputy Brock Lotus
Trieste Kelly Dunn
  >  Deputy Siobhan Kelly
Rus Blackwell
  >  Gordon Hopewell
Matthew Rauch
  >  Clay Burton
Demetrius Grosse
  >  Deputy Emmett Yawners
Ben Cross
  >  Mr. Rabbit
Geno Segers
  >  Chayton Littlestone
Langley Kirkwood
  >  Colonel Douglas Stowe

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Banshee (2013)
    Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2012 u 10:42

Opis:
Entoni Star je Lukas Hud, bivši osuđenik koji preuzima identitet ubijenog šerifa malog gradića Banši koji se nalazi usred amiške zemlje u Pensilvaniji. Tu Lukas nastavlja svoje kriminalne aktivnosti. Međutim na tragu su mu opasni gangsteri koje je davno prevario, tako da mu sigurno neće biti lako ni u novoj ulozi. U seriji učestvuje i Ivana Milićević (Mind of Married Man) koja glumi Keri Houpvel. Ona je zloglasna kradljivica nakita koja sada živi u Banšiju sa lažnom porodicom. Urlih Tompsen glumi Proktora. On je bogati lokalni preduzetnik koji veruje da je uvek iznad zakona. Tu je i Ben Kros (Star Trek, Ben Hur) koji glumi g. Rabita. On je nemilosrdan ukrajinski gangster koji već 15 godina pokušava da ulovi Lukasa i Keri. Frenki Fejson (The Wire) glumi Šugar Bejtsa koji je isto bivši osuđenik i bokser. Rus Blekvel (Burn Notice) glumi Gordona Hupvela koji je okružni advokat a u braku je sa Keri.

Izvršni producenti serije su Alen Bol (Six Feet Under), Greg Jaitens (Lost)... Serija će imati 10 epizoda.

Žanr: Drama
Premijera: 11. 1. 2013.
Kanal: Cinemax

Ažurirao icemaher - 16.Veljaca/Feb.2014 u 20:24
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2013 u 11:59
Serija krenula, gleda se.Thumbs Up

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2013 u 22:56
Prva epizoda je odlična.Thumbs Up
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2013 u 21:07
Originalno postovano od strane Salvador Salvador napisao:

Prva epizoda je odlična.Thumbs Up
+1 I meni se dopadaThumbs Up

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2013 u 23:23
Odličan mi je bio sam početak serije kad su ga lovila ona dva tipa u autu, a i ono kad ih je onaj transvestit zajebo, ali mi nije jasno kako su preživjeli.
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2013 u 15:35
Verovatno jer je postavio/laLOL eksploziv samo gde su mu dokazi pa valjda nije srusio ceo objekat pa su ostali ovi samo povredjeni.

Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2013 u 19:31
Serija je dobila drugu sezonu. Nova sezona će se emitovati 2014. godine.
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2013 u 20:33
Super. Za opustanje mozga, serija je odlicnaThumbs Up

Ažurirao icemaher - 29.Sijecanj/Jan.2013 u 20:37

Na vrh
nele69 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj nele69 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2013 u 23:21
Originalno postovano od strane icemaher icemaher napisao:

Super. Za opustanje mozga, serija je odlicnaThumbs Up
Da li je neki problem sa prevodjenjem,ili je uobicajena procedura-hvala na odgovoru!

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2013 u 19:05
Sve epizode prevedeneClap, celu sezonu sam pogledao i uzivao. Kao sto rekoh za opustanje mozga je odlicna. Ocekuje nas verujem jos bolja druga sezona, sad kad se polako saznaju neke stvari. Hvala na prevodimaClap

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2013 u 14:19

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Sijecanj/Jan.2015 u 16:31
Nova sezona krenula pa i ludosti i gluposti su opet aktuelni ovde u seriji. Puna je nelogicnosti, ali zarazio sam se od prve sezone i gledacu dok mi ne dosadi...
Ova treca epizoda me je najmanje 2 puta vadila iz pameti nekim ludim zvucima/efektima, negde mi se zgrozilo to sto gledam, ali jbg ipak zanimljiva jeLOL 
Jesam sklepao komentar ni sam ne znam sta sam napisaoLOL, vazno dobra je serija.
Gleda li jos neko ovo ludilo?

Na vrh
Xilion View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Xilion Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2015 u 15:41
Originalno postovano od strane icemaher icemaher napisao:

Nova sezona krenula pa i ludosti i gluposti su opet aktuelni ovde u seriji. Puna je nelogicnosti, ali zarazio sam se od prve sezone i gledacu dok mi ne dosadi...
Ova treca epizoda me je najmanje 2 puta vadila iz pameti nekim ludim zvucima/efektima, negde mi se zgrozilo to sto gledam, ali jbg ipak zanimljiva jeLOL 
Jesam sklepao komentar ni sam ne znam sta sam napisaoLOL, vazno dobra je serija.
Gleda li jos neko ovo ludilo?

Gledam evo ja , zena takodje LOL
Prvi serijal dobar , drugi i sad ovaj treci, sta znam, slazem se sa tobom u nekom pogledu,lol.

Ide li prevod 6-te, kad sam se kao i ti zarazio? Smile

One day men will look back and say I gave birth to the 21th Century!
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Rujan/Sep.2015 u 17:18
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2016 u 20:46
Premijera 4. sezone biće 1. aprila 2016. godine:

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2016 u 23:51
4. sezona će biti poslednja. Wink
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2016 u 20:58

Ovde niko ne spominje fenomenalnog glumca-glavnog negativca  Ulrich Thomson, koji je u Danskoj uz Mads Mikelsena meni najbolji glumac. Obojica su u svetskom vrhu glume....
Na vrh
Gale View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Gale Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2016 u 22:15
Nema potrebe da se spominje, to se zna. Da nije njega, ne bih ni pratio ovu seriju. A bez njega bi serija bila osrednja, to samo govori koliko je on fenomenalan glumac. Odavno jedan od omiljenih.
Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2016 u 22:42

Prevedena je 4 sezona, hvala nt uzdravlje

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
papiko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2017 u 21:11
Odlicna je bas mi se svidja onako bas. ClapStar
S'poljubcima do samara...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.