Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Alien: Covenant (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Alien: Covenant (2017)

Alien: Covenant

Alien: Covenant (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, triler, avantura, horor

Režija:

Ridley Scott

Scenarij:

Michael Green
, John Logan
, Jack Paglen

Glavne uloge:

Guy Pearce
  >  Peter Weyland
Noomi Rapace
  >  Elizabeth Shaw
Michael Fassbender
  >  David
Katherine Waterston
  >  Daniels

Opis:

Našavši se na planeti na udaljenoj strani galaksije, posada kolonizatorskog broda "Covenant" otkriva ono što misle da je nedirnuti raj. Ali, to je, zapravo...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Alien: Covenant (2017)
    Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2015 u 21:40

ALIEN: 

COVENANT (2017)

Žanr: Avantura, SF, Triler, Horor
Jezik: engleski
Režiser: Ser Ridli Skot
Scenario: Majkl Grin, Džon Logan, Džek Peglan 

Godina izdanja: 19. maj 2017.

Ser Ridli Skot se vraća u univerzum koji je stvorio u kultnom filmu Tuđin (Alien) iz 1979. godine sada u filmu Tuđin: Zavet (Alien: Covenant). To je drugo poglavlje trilogije koja prethodi originalu iz 1979. godine. Ova priča o poreklu zastražujućeg vanzemaljskog bića započela je filmom Prometej (Prometheus) iz 2012. godine, čiji će nastavci (Tuđin: Zavet i još jedan nastavak planiran za 2019.) nastojati da u potpunosti povežu priču o Tuđinu, filmu moji je jedan od bisera naučne fantastike.

Sinopsis:

Posada svemirskog broda "Zavet" koja je krenula na putovanje do zabačene planete na samom rubu galaksije, otkriva nešto za šta misli da je neistraženi raj, ali ta je planeta zapravo mračno i opasno mesto čiji je jedini stanovnik sintetički android Dejvid (Majkl Fasbender), koji je jedini preživeli član propale ekspedicije sa broda Prometej... 

Stiže u bioskope 

18. 05. 2017. godine...

Izvor: 20th Century Fox

Ažurirao Atrahasis - 25.Travanj/Apr.2017 u 22:46
Sve je svetlost. -Nikola Tesla
Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2015 u 21:51
nakon otvaranja ovake teme [za film koji će izać 2017.] mogu samo pitat - kad će više ti titlovi? LOL

Ažurirao ameo02 - 16.Studeni/Nov.2015 u 21:52
Ubiquitous. Mendacious. Polyglottal
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2015 u 21:53
Biće...LOL

Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2016 u 12:45
Trejler je izašao:

Na vrh
angels View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj angels Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2016 u 20:30
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Veljaca/Feb.2017 u 14:19
Viralni prolog 
*Nije deo filmskog scenarija.
Za reklamne svrhe.

Conceived by Ridley Scott and 3AM, directed by Luke Scott, and produced by RSA Films
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2017 u 02:53
Drugi trejler

Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2017 u 14:41
Evo i novog postera!

Ažurirao Atrahasis - 21.Travanj/Apr.2017 u 23:43
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2017 u 22:46
Dodate fotografije.
Na vrh
danijela-ex-uremovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj danijela-ex-uremovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2017 u 18:22
Tražim cijeli film alien:covenant?!netko zna gdje ga mogu pogledati??
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2017 u 20:05
Lošiji od Prometeja. Toliko.

Tongue
Na vrh
Clara Lille View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Clara Lille Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2017 u 20:50
За овој одличен филм, доаѓа Македонски превод од Тиквица WinkBig smileApprove
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2017 u 21:55
Film podseca na prvi deo gde se proslavila Sigurni Viver.Odlican film.Moze li bilo koji film biti losiji od Prometeja?I koliko to treba biti "strasno" da bi bio dobar horor film.Po meni je ovaj i svi ostali filmovi (sem treceg dela) u stvari S.F akcioni sa primesama horora.
Na vrh
gogim View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj gogim Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2017 u 23:30
nisam mogao da ga pogledam kako spada jer je bio cam verzija, ali ne čini mi se ni blizu alienu 1. 2.više je na tragu prometeja, malo bolji.
Na vrh
miroslav-milic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj miroslav-milic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2017 u 08:34
ispod ridlijevog nivoa
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2017 u 09:00
Pa, film je prilično dobar. Možda malo više stravičan i gnusan nego što sam očekivao,
 ali to se valjda i očekuje.
Jedino me malo previše muče filozoski aspekti filma.
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
senad-ugorak View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj senad-ugorak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 19:05
Dobar ,nije loš ali mislim da je Prometheus bolji
Na vrh
dovedimolopove-navla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dovedimolopove-navla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Srpanj/Jul.2017 u 06:44
film kao da ima veliku prazninu u sebi, možda sam očekivao neku drugu priču ... glumicu iz predhodnog dela da nastavi misiju .... i tako to
Na vrh
igor-niko View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj igor-niko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Srpanj/Jul.2017 u 14:14
Филмот е разочарувачки. Односно ако се земе сам по себе, без Прометеј, има некаква своја СФ хорор авантура. Меѓутоа, треба да биде поврзан со Прометеј. Вака излезе дека андроидот со скината глава е посилен од жената која успеа сето тоа да го совлада. Па дури и за нејзиниот крај да разбереме во овој филм. 
Треба да се погледне, но разочарувањето останува.
Поздрав.
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Srpanj/Jul.2017 u 15:57
Da sam znao da će ovo biti samo prequel/nastavak ili koji već ku**c Prometeja, ne bih ni gledao ovo nje-sra. Da film nema ono Alien u naslovu, bio bi dobar. Ovako, ispade kao da sam hebavao 2 sata i ona na kraju rekla, "aj se ti sam namiri, ja odoh gledati Zvezde Granda" i onda ja vičem za njom... "al' čekaj, pa šta ovo bi? daj barem da privedemo kraju... -ma more marš bre, izonanisi ga sam il se strpi 3, 5 sata da odgledam finale"
I onda ostanem ko popisan kad vidim materijala za potencijalni nastavak kojeg ne bih gledao ni da mi mater glumi u njemu. Nek propadnu torent sajtevi, ja ga neću gledati! Jedino mi drago što nema Sigurni Viver u ovom đubretu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.