Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - AdBlock Plus i naš sajt
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

AdBlock Plus i naš sajt

Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
joca1964 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj joca1964 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Studeni/Nov.2016 u 10:16
Znam da se od reklama zivi, pa sam poslusao vas savet i iskljucio sam  "AdBlock"
E sad ono vase da reklame nece smetati otislo je dotle da se pojavljuje raklama 
po sred naslova filmova, serija. Prema tome "AdBlock" ostaje ukljucen do daljnjega !!!
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Studeni/Nov.2016 u 10:43
nitko te ne tjera da gasiš adblock.... ali ja ću te natjerat da budeš kulturniji u kometarima titlova kickass
Na vrh
tplc View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj tplc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Studeni/Nov.2016 u 16:42
Kako se briše ova reklama za Maksi, sa leve strane ekrana, koja prekriva nazive postavljenih prevoda?
Qui nunquam male, nunquam bene agit.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Studeni/Nov.2016 u 16:50
ne vidim reklamu, ali označiš u adblocku i dodaš na listu, bez adblocka mislim da nikakoSmile
Na vrh
PALASUS View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj PALASUS Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2016 u 09:19
Ja nemam AdBlock ili bolo koji slični program. Upotrebljavam IObit Surfing Protection & Ads Renowal (Adwanced System Care).
Na vrh
neca99 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj neca99 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Studeni/Nov.2016 u 19:51
Ja ga isključio, a vi odmah krenuli sa popup-ovima i slidein-ovima. Neće da može...
Na vrh
cyd View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cyd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Prosinac/Dec.2016 u 10:37
smeta i meni tako da... Smile
Na vrh
infosrbija View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj infosrbija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Sijecanj/Jan.2017 u 13:02
Skroz je super text. samo bi trebalo mozda modifikovati dizajn. ili kako da se pomocu HTML widgeta
www.infosrbijavesti.rs
Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2017 u 09:55
Ima li kraja ovom smeću od reklama?

Mislim, koristim adblock i unatoč tome, opet me preusmjerava na

http://blog.dnevnik.hr/titlovi/download/?type=1&mediaid=256757

nakon downloada titla. 

Užas i grozota, forsiranje ovoga.
Ubiquitous. Mendacious. Polyglottal
Na vrh
matija22 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj matija22 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2017 u 21:39
zašto me preusmjerava svaki put sa titlovi.com na  http://blog.dnevnik.hr/titlovi/titlovi/ i onda se nemogu logirat ni postavitit titl,a nekada ni uzet titl sa sajta !!!???
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.