Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Novosti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - AdBlock Plus i naš sajt
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

AdBlock Plus i naš sajt

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2016 u 14:00
Uglavnom nitko te ne tjera da ti gasiš adblock, kao ni nikog drugog, tako da vala tvoji protesti nemaju smislaWink

A poruka ti vala kao korisniku ne smetaWink 

Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2016 u 14:02
molim te koji malwaere. Svi oglasi idu preko google doubleclick sistema koji nadzire oglase od raznih sranja.

I da zelim zaraziti namjerno nebih to mogao.

Ostavi si adblock i to je ok, your choice a moj je da se za sada ima taj scroll.
Originalno postovano od strane ppejcic ppejcic napisao:

Tera me princip, ne volim da me neko primorava na nešto što ne želim. Pop-up je ružan, krenem lepo da skrolujem na dole, a on me vrati na vrh strane. Ružno je. Ne svađam se, samo negodujem, volim da mi bude ugodno i da imam slobodu da odlučujem šta želim, a šta ne. Da spomenem ponovo maliciozne linkove, neko je postavio screenshot već...
Na vrh
ppejcic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ppejcic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2016 u 14:30
Čovek objasnio... "dragi prijatelji"....

[/QUOTE] [/QUOTE]
Iz Srbije sam.

Naslovna strana:

Kada kliknem na neki prevod...

[/QUOTE]
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2016 u 14:53
Za ovaj malware sto kazes. Kod mene je to videostripe.com .

Saljem im mail da mi pojasne sto se tocno promovira u rs.
Originalno postovano od strane ppejcic ppejcic napisao:

Čovek objasnio... "dragi prijatelji"....

[/QUOTE]
Iz Srbije sam.

Naslovna strana:

Kada kliknem na neki prevod...

[/QUOTE]
[URL=//www.pinterest.com/pin/create/extension/" rel="nofollow][/URL][/QUOTE]
Na vrh
bachi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bachi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2016 u 22:24
Način na koji je ovo urađeno je loš način.

Prvo je išlo nešto u smislu da isključimo adblock i kao nešto cinično da nećemo srčku dobiti ili šlog, a sada ide ovo - dragi prijatelju.

Drugo, otvara se nakon što se učita ceo sajt i svaki put kada kliknem na neki prevod, opet se skrolovano otvara. Kako imam brz net i pristojan računar, taman da kliknem na skini prevod, pojavi se taj skrol i omašim link.

To je vrlo loše urađeno sa vaše strane i vrlo iritantno.

Kako je trebalo uraditi?

Otvoriti donacije putem paypala, bitcoina, wire transferom, opštim uplatnicama (nalog za uplatu), napraviti post na forumu i onda onaj ko ima uključen adblock da dobije tekst (koji je izleće kao skrol koji se naknadno učitava) u kome se napiše kako poštujete pravo člana da koristi adblock, ali gde ga molite da ukoliko je u mogućnosti da donira kako bi sajt mogao da funkcioniše i kada klikne na link učitava se forum gde bi imao instrukcije kako da donira.

Ovo bi imalo znatno veći efekat nego ovo sa srčkama, dragi prijatelju i iritantnim skrol tekstom koji se naknadno učitava i ometa korišćenje sajta.
Na vrh
bachi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bachi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2016 u 22:27
I naravno da postoji mogućnost da se to obaveštenje isključi.

Hebiga, postoje ljudi koji nemaju adblock i vide reklame, postoji ljudi koji whitelistuju sajtove koje posećuju iz nekog poštovanja, postoje ljudi koji bi da doniraju njima bitne sajtove (ovde spadam ja), a postoje ljudi koje baš briga za sve i to je njihovo pravo.

Način i pristup prema ljudima povećava šanse za kintom, ne mere ništa na silu, dame znaju zašto. :D
Na vrh
ogenox View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj ogenox Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2016 u 00:31
Ajde ugasim uBlock, ajde pristajem na Srbiju bez peruti dimenzija 956x248 i na Nescafe dimenzija 300x600px, ali zar i dalje morate svaki put da me redirektujete da kupim Pink Premium paket? Pa šta će mi kad je očigledno da sam čuo za torrente? Wink
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2016 u 10:07
hvala ti. Sto se tice redirekta javim se na pm, cudno. Ako se i dogodi trebalo bi samo jednom u 30 ili 45 dana jednom
Originalno postovano od strane ogenox ogenox napisao:

Ajde ugasim uBlock, ajde pristajem na Srbiju bez peruti dimenzija 956x248 i na Nescafe dimenzija 300x600px, ali zar i dalje morate svaki put da me redirektujete da kupim Pink Premium paket? Pa šta će mi kad je očigledno da sam čuo za torrente? Wink
Na vrh
mita53 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mita53 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2016 u 16:54
bilo bi korektno sa vase strane da sklonite poruku.

Na vrh
Wuk86 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wuk86 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2016 u 09:28
Originalno postovano od strane cersei cersei napisao:

slažem se od TG do administracije,da nema. 

Slažem se sa Cersei! Big smile

Ažurirao Wuk86 - 17.Travanj/Apr.2016 u 09:29
Na vrh
bachi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj bachi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2016 u 17:30
Slažem se ko drva. :D
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2016 u 21:43
Donio sam executive odluku :-) da ovim grupama se poruka neće prikazivati

Administrator
Translator
eXtreme member
Approval team
Uploader
The Legend Of
Junior translator
Master translator
Titlovi staff
Senior translator
Translator Legend
Moderator

Naravno sve i dalje potičem da site dodaju na listu. Na kraju krajeva bez reklama nema ni site-a.

Takodjer vjerujem da već u srijedu brišem sve postove iz ove teme i ostavljam samo od Darija post

Srdačan pozdrav
Nikola : nikola@titlovi.net
Psi laju a karavan prolazi !!!

Na vrh
mojabozica View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mojabozica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2016 u 22:35
Ma nemam ništa protiv ali danas sam omogućia reklame sa titlova na AdGuradu i puf sve božije reklame se pojavile pa tako da ponovno sve vraćam kako je i bilo.............< ="text/" ="utf-8" ="//injections.adguard.com/adguard-ajax-api/injections/Adguard Popup Blocker?rand=635965112579843750">< ="text/" ="utf-8" ="//injections.adguard.com/adguard-ajax-api/injections/Adguard Assistant?rand=635965112581718750">< ="text/" ="utf-8" ="//injections.adguard.com/adguard-ajax-api/injections/Web of Trust?rand=635965112582656250">(function () { // Array of elements to be injected to this html page var elements = eval("[ { tagName: 'script', attributes: [{ name: 'type', value: 'text/javascript' }, { name: 'charset', value: 'utf-8' }, { name: 'src', value: '//injections.adguard.com/adguard-ajax-api/injections/Adguard Popup Blocker?rand=635965112579843750' } ] }, { tagName: 'script', attributes: [{ name: 'type', value: 'text/javascript' }, { name: 'charset', value: 'utf-8' }, { name: 'src', value: '//injections.adguard.com/adguard-ajax-api/injections/Adguard Assistant?rand=635965112581718750' } ] }, { tagName: 'script', attributes: [{ name: 'type', value: 'text/javascript' }, { name: 'charset', value: 'utf-8' }, { name: 'src', value: '//injections.adguard.com/adguard-ajax-api/injections/Web of Trust?rand=635965112582656250' } ] } ]"); var scripts = document.getElementsByTagName('script'); var currentScript = scripts[scripts.length - 1]; var rootElement = currentScript.parentNode; var injectElement = function (element) { var el = document.createElement(element.tagName); for (var j = 0; j < element.attributes.length; j++ var attribute = element.attributesj; el.setAttributeattribute.name, attribute.value; rootElement.insertBeforeel, current; ; var injectElements = for var i = 0; i < elements.length; i++ injectElementelements); } }; var isIframe = (window.self != window.top); var width = window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth; var height = window.innerHeight || document.documentElement.clientHeight; if (isIframe && ((width * height) < 100000 // Do not inject into small s return; injectElements; ;
Na vrh
mojabozica View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mojabozica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2016 u 22:38
[QUOTE=mojabozica]Ma nemam ništa protiv ali danas sam omogućia reklame sa titlova na AdGuradu i puf sve božije reklame se pojavile pa tako da ponovno sve vraćam kako je i bilo.............
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2016 u 22:49
Koje ti to reklame vidiš ??

Originalno postovano od strane mojabozica mojabozica napisao:

[QUOTE=mojabozica]Ma nemam ništa protiv ali danas sam omogućia reklame sa titlova na AdGuradu i puf sve božije reklame se pojavile pa tako da ponovno sve vraćam kako je i bilo.............
Na vrh
mita53 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mita53 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2016 u 23:28
da li ce neko staviti adblock ili ne to je njegovo privatno pravo. internet stranice koje prave ovo sto ste vi napravili treba izbegavati, jer je to protivno kodeksu dobre prakse, koji sugerise da se korisnici ne uznemiravaju i da se prema njima ne postupa agresivno. nisu titlovi.com jedina internet strana sa koje se moze skinuti subtitl.  
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2016 u 23:54
Bilo bi puno bolje kad bi naplaćivali članarinu nego da netko plati reklamu koja se može ukloniti Adblockom?
Na vrh
mita53 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mita53 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2016 u 00:03
ideja sa clanarinom nije realna, to znate i sami. tako bi ubili ovu interent stranu.  

Ažurirao mita53 - 18.Travanj/Apr.2016 u 00:04
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2016 u 00:07

Znate ljudi moji, pored svega ovoga što pročitah za ovih par dana u ovoj temi morao sam da napišem red, dva. U pitanju je način pisanja, ne toliko rezigniranost pojedinim događajima. 

Ne shvatam par stvari koje se događaju. Ne volim ni R od reklame, čak se i danas sećam da na jednom svetskom prvenstvu nisam video jedan od retkih pogodaka "naše" reprezentacije, jer se tog trenutka pojavila nekakva gusenica na ekranu, logo neke firme koja je proizvodila sportsku opremu.

Ali, nije mi jasna ostrašćenost, način obraćanja i na kraju i nekakve imaginarne ucene.

Administrator pokušava da iznađe rešenje kako da vama udovolji i da ostvari uslove za opstanak sajta, ali sa druge strane raznorazna "savetovanja", grdnje i na kraju ucene na dosta nadmen način. To je ono što bode oči. Nikakvo objašnjenje nije dovoljno, nikakav pokušaj da se stravi dovedu u normalu. Sve se dočekuje "na nož". 

Izvinite, iako u poslednje vreme, verovatno zbog isfrustriranosti svih nas, imamo dosta neprijatnih razgovora na forumu, ovo stvarno postaje dosadno.

Mito

Ne sećam se da se neko od nas ljutio dok si učio da titluješ i dok smo ti svi mi pomagali u tome. Sada vidim da si odmah shvatio kako treba razgovarati sa ljudima sa kojima si godinama. Naravno da postoje drugi sajtovi, zato se i mi i oni trudimo da što bolje organizujemo rad. Tvoje zapažanje ne bi bilo problematično da nije tog hladnog "tona" kojim si nam predočio tvoje razmišljanje. Hvala na tome.

P.S. teši me ipak da je većini starih članova jasno da pokušavamo da iznađemo neko rešenje i da nam nije cilj da nerviramo članove sajta, već da pronađemo neko funkcionalno rešenje. dajte nam makar šansu da isprobamo mogućnosti.

Ažurirao mahoni - 18.Travanj/Apr.2016 u 00:15
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
fruzla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fruzla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2016 u 00:32
Bojim se da su reklame tu najmanji problem. http://www.rankevo.com/en/site/titlovi.com
Da je moj sajt, lagano bih se zabrinuo, a i onaj gore banner je sve samo ne mobilan. Make up, dame i gospodo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.